אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משפחת שטראוס מכרה את חלקה במלון ריץ קרלטון בהרצליה ב-150 מיליון שקל

משפחת שטראוס מכרה את חלקה במלון ריץ קרלטון בהרצליה ב-150 מיליון שקל

עדי ועירית שטראוס מכרו את חלקם (50%) במלון היוקרה, לאשת העסקים הקנדית קיילן שרמן. קבוצת תדהר נשארת הבעלים של מחצית מהמלון, ותמשיך לנהל אותו תחת מותג ריץ

11.10.2021, 10:14 | שלומית צור

משפחת שטראוס מממשת את חלקה במלון היוקרה ריץ קרלטון בהרצליה: מוכרת את חלקה במלון (50%) לאשת העסקים הקנדית קיילן שרמן תמורת 150 מיליון שקל. קבוצת תדהר נשארת הבעלים של מחצית מהמלון, ותמשיך לנהלו באמצעות ריץ קרלטון מקבוצת Marriott. העסקה משקפת למלון שווי של 300 מיליון שקל. עדי שטראוס מסר כי קבוצת עדי'ס השקעות החליטה לממש את חלקה במלון על למנת למקד את פעילות החברה בעסקי המשפחה.

קראו עוד בכלכליסט:


עדי שטראוס,  עדי שטראוס עדי שטראוס,


מלון ריץ קרלטון הרצליה נפתח בשנת 2014 על ידי קבוצת תדהר וקבוצת עדי'ס השקעות. מדובר במלון המשלב חדרי מלון ודירות נופש שנמכרות לרוכשים פרטיים ומנוהלות על ידי ריץ קרלטון. המלון, שממוקם מעל קניון ארנה, כולל  12 קומות ו-115 חדרי מלון, וכן- 82 דירות נופש אשר נמכרו בלמעלה מ-500 מיליון שקל. בין הרוכשים שקנו דירות נופש בקומפלקס - אנשי העסקים טדי שגיא, ויצחק מירלשווילי, ובעיקר תושבי חוץ. 


מלון ריץ קרלטון בהרצליה,  מלון ריץ קרלטון בהרצליה מלון ריץ קרלטון בהרצליה,


שרמן היא בתם של זוג המיליארדרים בארי והאני שרמן, שנמצאו מתים בביתם שבקנדה בשנת 2017, והונם הוערך בלמעלה מ-3 מיליארד דולר. בשנת 2020 התחתנה עם הישראלי יניב שרון והשניים מתגוררים בישראל.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות