אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סיסקו: מענק של עד 19 אלף שקל לעובדים בישראל אימון של חיילי מילואים (ארכיון) | צילום: דובר צהל

סיסקו: מענק של עד 19 אלף שקל לעובדים בישראל

החברה, שמעסיקה בישראל 800 עובדים, תעביר את המענקים עד סוף אוקטובר; משרתי מילואים יקבלו 19 אלף שקל, ומי שאינם משרתים - 9,500 שקל

15.10.2023, 12:59 | מאיר אורבך

ענקית הטכנולוגיה האמריקאית סיסקו תיתן לכל אחד מ-800 העובדים בישראל מענק שנע בין 9,500 שקל ל-19 אלף שקל. במכתב ששלחה החברה לעובדים נכתב, "אנחנו מודעים לקשיים הפיננסים שאתה עובר בימים אלה ורוצים לסייע לך. אנחנו נעניק לכל עובד מענק חד פעמי של 9,500 שקל לכל שימוש ולעובדים המשרתים בימים אלה (במילואים - מ.א) תעמיד החברה מענק של 19 אלף שקל".

החברה תעביר את המענק לא יאוחר מסוף חודש אוקטובר ומציעה לעובדיה שאינם צריכים את התרומה באופן מיידי לתרום אותה למטרה אשר קרובה לליבם.

סיסקו ישראל מעסיקה היום כ -800 עובדים, ב-6 אתרי פיתוח ומאחוריה רשימה של 18 רכישות בהיקף השקעה כולל של כ - 7.5 מיליארד דולר, מאז הקמת הזרוע הישראלית של החברה לפני כ-25 שנים. בשנתיים וחצי האחרונות ביצעה סיסקו העולמית רכישה של ארבעה חברות ישראליות מכמה תחומים שונים: סדונה, שפיתחה קונטרולר מרכזי שמחבר בין עולמות האופטיקה לעולמות IP לניהול ממקום אחד ולחיסכון תפעולי, אפסגון, שפיתחה מערכות שמספקות נראות מלאה של הפעילות בסביבה מרובת עננים, ואת פורטשיפט (Portshift) ולייטספין שמספקת פיתרון להגנה על התעבורה בענן.

החברה רכשה לאחרונה את חברת אבטחת הסייבר ספלאנק (Splunk) לפי שווי של 28 מיליארד דולר בעסקה הגדולה ביותר שלה אי פעם. זאת כדי לחזק את עסקי התוכנה שלה ולנצל את השימוש הגובר בבינה מלאכותית.

סיסקו תומכת במפוני הדרום במספר דרכים, כולל הקמה של מרכזים לקנייה ואיסוף של ציוד, אריזה ושילוח להיכן שהוא נדרש והקמת משחקיות לילדים של מפונים באזורים/ מלונות שבהם הם נמצאים. 800 עובדי סיסקו התגייסו למאמץ הכולל.

החברה גם מעניקה סיוע חרום טכנולוגי, בכל ערוצי הפעולה, ללא עלות וללא התחייבות, לכל ארגון ישראלי שידרוש. סיסקו מעודדת את העובדים בכל העולם להירתם ולתרום לאירגונים ישראלים כמו מד"א, איחוד הצלה ועוד. סיסקו מכפילה תרומות אלה ואספה עד עכשיו מאוד אלפי דולרים לקרן המיוחדת למטרה זאת.


תגיות