אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יומיים אחרי קבלת השליטה בפרטנר: שלמה רודב מצטרף לדירקטוריון שלמה רודב

יומיים אחרי קבלת השליטה בפרטנר: שלמה רודב מצטרף לדירקטוריון

חברת התקשורת הודיעה על מינוי דירקטורים חדשים, בהם רודב, ענת כהן שפכט, גדעון קדוסי ודורון שטיגר; קבוצת משקיעים בהובלת רודב ואבי גבאי השלימה את רכישת השליטה בחברת התקשורת והפכה אותה לחברה עם גרעין שליטה

07.04.2022, 14:39 | מאיה כהן

חברת התקשורת פרטנר פירסמה היום את השינויים בדירקטוריון, לאחר שלפני יומיים הושלמה מכירת השליטה בחברה לקבוצת משקיעים שכוללת את הפניקס והובלה על ידי אבי גבאי ושלמה רודב.

קראו עוד בכלכליסט:

בין הדירקטורים החדשים בפרטנר נמנים רודב, ענת כהן שפכט, גדעון קדוסי ודורון שטיגר. בתהליך הרכישה פרטנר הופכת להיות חברה עם גרעין שליטה, וחלק מהדריקטורים הנוכחיים צפויים לעזוב. לשניים מהדירקטורים החדשים יש כבר ניסיון משמעותי בשוק התקשורת, כאשר שלמה רודב כיהן בעבר כיו"ר בזק, גילת תקשורת לווינים, ופרטנר ב-2013, וענת כהן כיהנה כמנכ"לית סאני תקשורת בין 2015 ל-2017.

מימין אבי גבאי ושלמה רודב, רונן טופלברג אלכס קולומויסקי מימין אבי גבאי ושלמה רודב | רונן טופלברג אלכס קולומויסקי מימין אבי גבאי ושלמה רודב, רונן טופלברג אלכס קולומויסקי

בשלב זה לא ידוע אם קבוצת המשקיעים החדשה תבקש ליצור שינויים משמעותיים בהנהלת החברה. פרטנר מנוהלת מאז יוני 2021 על ידי אבי צבי, ויו"ר הדירקטוריון מאז נובמבר 2019 היא אסנת רונן, דירקטורית ותיקה בפרטנר.

הסיבה לכך שיכול להיות שהנהלת פרטנר לא תוחלף היא שהחברה מרוויחה ומנוהלת היטב. בחודשים האחרונים פרטנר סימנה את הסיבים כמנוע צמיחה העיקרי שלה, וביצעה מספר מהלכים כדי לקדם את השירות.

בתוך כך, פרטנר פרסמה היום שהיא החל בשיתוף פעולה עם חברת בסט-מובייל, אשר תשווק מהיום גם את חבילות הסיבים של פרטנר ב-32 סניפיה. שיתוף הפעולה בסיבים מגיע לאחר שמזה שנה וחצי חברת בסט-מובייל משווקת בסניפיה את מותג הלואו-קוסט של פרטנר, mobile012.

המהלך הזה מגיע לאחר חתימת ההסכם עם FREETV בשבוע שעבר, אשר יאפשר ל- מיזם הסטרימינג של קשת ו-RGE למכור חבילות משולבות של סיבים יחד עם אפליקציית הסטרימינג החדשה ויעניק בלעדיות לסיבים של פרטנר. עד היום, פרסה החברה את רשת הסיבים שלה לכ-740 אלף משקי בית ברחבי הארץ, מתוכם כ-225 אלף מנויים לשירות. עד סוף 2022 מצפה פרטנר להגיע לכמיליון משקי בית פרוסים.


תגיות