אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל חדש לטבע: ריצ'רד פרנסיס יחליף את שולץ וייכנס לתפקיד בינואר ריצ'רד פרנסיס מנכ"ל טבע החדש על רקע אתר החברה בכפר סבא | צילום: סיון פרג'

מנכ"ל חדש לטבע: ריצ'רד פרנסיס יחליף את שולץ וייכנס לתפקיד בינואר

המנכ"ל היוצא קור שולץ יסיים את תפקידו בסוף השנה לאחר 5 שנים; לפרנסיס ניסיון עשיר בתחום הפארמה: מחברה המעניקה טיפולים למחלות כליה בה הוא מכהן היום כמנכ״ל ועד לחברת התרופות הפרטית סנדוז; פרנסיס גם כיהן כדירקטור בחברות הפארמה נוברטיס וביוג'ן

21.11.2022, 14:15 | נועם לנדמן

מועצת המנהלים של חברת הפארמה טבע הודיעה היום על מינויו של ריצ'רד פרנסיס לנשיא ומנכ"ל החברה החל מהתאריך ה-1/1/23. המנכ"ל היוצא, קור שולץ, מסיים את תפקידו לאחר קדנציה של 5 שנים.

על מנת להבטיח מעבר מסודר של תפקיד המנכ"ל, החליטו חברי הדירקטוריון יחד עם המנכ"ל היוצא קור שולץ, כי הוא יסיים את כהונתו ב-31.12.2022.

פרנסיס משמש כמנכ"ל חברת Purespring Therapeutics המעניקה טיפולים למחלות כליה, וכמנכ"ל Forcefield Therapeutics המתמחה בתפקודי לב.

בעבר שימש כמנכ"ל חברת התרופות Sandoz (חברה פרטית) וכחבר דירקטוריון בחברות הפארמה נוברטיס וביוג'ן.

קאר שולץ, המנכ"ל היוצא של טבע, מסר: "זו הייתה זכות גדולה עבורי להוביל את טבע כמנכ"ל מאז כניסתי לתפקיד ב-2017, ולעבוד עם אנשי חברה המסורים והמוכשרים כדי לשפר את חייהם של המטופלים".

לדברי המנכ"ל היוצא, "מיצבנו את טבע כמובילה הן בתחום תרופות המקור והן בתחום התרופות הגנריות שלנו, בנינו תשתית פיננסית ותפעולית איתנה ושיפרנו את הפורטפוליו וצבר המוצרים שלנו. זה הזמן הנכון עבור טבע לעשות את המעבר, וניסיונו המוכח של ריצ'רד בתעשייה, הופך אותו לאדם הנכון להיכנס לתפקיד מנכ"ל טבע".


תגיות