אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאחר המתנה ארוכה למשפחתית חדשה: פולקסווגן חושפת את ID7 פולקסווגן ID7 | צילום: פולקסווגן

לאחר המתנה ארוכה למשפחתית חדשה: פולקסווגן חושפת את ID7

תשובת היצרנית למתחרותיה העיקריות: טסלה 3 ויונדאי איוניק 6, הוצגה הלילה בבכורה עולמית בסין וניכר כי זה גם קהל היעד המרכזי שהחברה פונה אליו. במרכז לוח המחוונים מותקן מסך מגע בקוטר 15 אינץ' שמסוגל לשלוט במערכת בקרת שיוט אדפטיבית המבוססת על טכנולוגיית ענן

18.04.2023, 09:11 | תומר הדר

לאחר תקופת המתנה ממושכת לפיתוח מכונית סדאן עממית חדשה, פולקסווגן חושפת את ID7 - המשפחתית ה"אמיתית" החדשה שלה.

לפי נתוני היצרנית, ID7 משתרעת על אורך של כחמישה מטרים. לשם השוואה, טסלה 3 משתרעת על 4.6 מטר, ואילו יונדאי איוניק 6 על 4.8 מטר. כלומר ID7 גדולה משמעותית משתי מתחרותייה העיקריות.

בהיבט זה ניכר שפולקסווגן מתייחסת בראש ובראשונה ללקוחות בסין (שם גם הוצגה המכונית בבכורה עולמית), שמעדיפים מכוניות סדאן גדולות. לפי היצרנית, ID7 מצוידת במנוע חשמלי שמפיק 286 כוחות סוס, ולעת עתה זהו המנוע היחיד שמוצע בדגם זה.

במרכז לוח המחוונים מותקן מסך מגע בקוטר 15 אינץ במרכז לוח המחוונים מותקן מסך מגע בקוטר 15 אינץ' שמסוגל לשלוט במערכת בקרת שיוט אדפטיבית המבוססת על טכנולוגיית ענן | צילום: פולקסווגן במרכז לוח המחוונים מותקן מסך מגע בקוטר 15 אינץ

הדגם, לפי פולקסווגן, יוצע בגרסת בסיס, שמסוגלת לנסוע לטווח של 615 קילומטר, ובגרסה בכירה, שתיסע לטווח של 700 קילומטר. כצפוי, במרכז לוח המחוונים של ID7 מותקן מסך מגע גדול במיוחד - בקוטר 15 אינץ' שמסוגל, לפי פולקסווגן, לשלוט במערכת בקרת שיוט אדפטיבית המבוססת על טכנולוגיית ענן. המערכת עושה שימוש במידע שמתקבל ממשתמשי דרך אחרים כדי "לדעת" היכן יש מכשולים בדרך.

תגיות