אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טדי שגיא ובבילון הישראלית יפתחו את פארק השעשועים המקורה הגדול בבריטניה הדמייה פארק שעושעים בבילון לונדון טדי שגיא | הדמייה: Babylon

טדי שגיא ובבילון הישראלית יפתחו את פארק השעשועים המקורה הגדול בבריטניה

האתר ייפתח ב"קמדן מרקט" שבבעלות איש העסקים ובשיתוף חברת בבילון של אפי מלכה, וזאת בהשקעה של 20 מיליון ליש"ט; גודלו של הפארק - 4,000 מ"ר, ובגובה שלוש קומות

15.03.2022, 11:15 | נווית זומר

איש העסקים טדי שגיא יפתח בלונדון באתר התיירות "קמדן מרקט" שבבעלותו את פארק השעשועים המקורה הגדול בבריטניה. הפארק ייפתח בהשקעה של 20 מיליון ליש"ט ובשותפות עם חברת "בבילון פארק" הישראלית, שבבעלות אפי מלכה, המפעילה בארץ 16 סניפים.

קראו עוד בכלכליסט:


מלכה אמר אתמול כי "אנו מצפים להביא ללונדון את הקונספט הייחודי והחדש שלנו שמחבר בין חווית המשתמשים במרחב הדיגיטלי למרחב הפיזי".

טדי שגיא, צילום: אוראל כהן טדי שגיא | צילום: אוראל כהן טדי שגיא, צילום: אוראל כהן


בנוסף על ישראל יש לבבילון כבר פארק אחד שפועל בהצלחה בבלגרד שבסרביה. הפארק החדש בלונדון יתפרס על שטח של כ-4,000 מ"ר בגובה שלוש קומות ויציע אטרקציות, כמו רכבת הרים, מכוניות מתנגשות וסימולטורים מהמתקדמים בעולם. בנוסף, הפארק בלונדון יפעיל מתחם לגיל הרך, מתקני חשיבה והתפתחות ושירותי בייביסיטר, וההורים יוכלו לראות ילדיהם באמצעות האפליקציה בזמן אמת. הפארק נמצא כעת בשלבי בנייה מתקדמים וייפתח בחודש מאי.


הדמייה פארק שעושעים בבילון לונדון טדי שגיא, הדמייה: Babylon הדמייה פארק שעושעים בבילון לונדון טדי שגיא | הדמייה: Babylon הדמייה פארק שעושעים בבילון לונדון טדי שגיא, הדמייה: Babylon


שגיא רכש ב-2014 את מתחם קמדן מרקט תמורת 2.3 מיליארד שקל. קמדן נחשב לאחד מאתרי התיירות האייקונים של לונדון עם כ-30 מיליון מבקרים (לפני הקורונה) בשנה.

החברה אשר עיצבה ותכננה הפארק החדש בקמדן מרקט היא P&P, שעומדת מאחורי כמה מהאטרקציות המוכרות ביותר ברחבי העולם. בין היתר רשת המוזאונים לבובות שעווה "מאדאם טוסו", דיסני, הארי פוטר, בוב ספוג וניקלודיאון שבאנגליה.

תגיות