אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ברימאג מתרחבת בלוגיסטיקה - רוכשת נכס ב-60 מיליון שקל יח"צ

ברימאג מתרחבת בלוגיסטיקה - רוכשת נכס ב-60 מיליון שקל

לצד סכום התמורה, ברימאג תעמיד הלוואה של 17 מיליון שקל לפרעון הלוואות בעלים; שטח הקרקע הממוקמת באזור התעשייה של גבעת ברנר הוא 78 דונם

07.10.2021, 16:14 | אורנה יפת

ברימאג מרחיבה את שטחי המרכזים הלוגיסטיים שלה: החברה התקשרה בהסכם לרכישת 43% בחברה המחזיקה בזכויות במקרקעין בשטח של כ-78 דונם, המיועד להקמת מבנים לוגיסטיים. 


קראו עוד בכלכליסט:


ברימאג תשלם במועד השלמת העסקה כ- 60 מיליון שקל ותעמיד הלוואה של 17 מיליון שקל לפרעון הלוואות בעלים.

הקרקע  ממוקדמת באיזור התעשייה הדרומי של קיבוץ גבעת ברנר, והיא היתה תחת בעלות משותפת של הקיבוץ ושל תאגיד מקרקעין. ברימאג מתכוונת להקים באתר, יחד עם החברה המחזיקה ביתרת המניות, מבנים לוגיסטיים בשטח בנוי של כ-14 אלף מ"ר (ועוד כ-15 אלף מ"ר שטח חיצוני). 

רשת החשמל מטרו, יח"צ רשת החשמל מטרו | יח"צ רשת החשמל מטרו, יח"צ

המבנים הלוגיסטיים שייבנו יימסרו לברימאג במצב של מעטפת ויושכרו על ידה לתקופה של 10 שנים עם שתי תקופות אופציה בנות 5 שנים כל אחת. דמי השכירות יעמדו על 43 שקל למ"ר בתוספת דמי ניהול של 1.25-1.5 שקלים למטר. על הנכס בנוי כיום מבנה לוגיסטי ומשרדים בשטח כולל של 13 אלף מ"ר. החברה מעריכה כי בניית המרל"וגים תימשך כ-48 חודשים ממועד השלמת העסקה.

 במועד ההשלמה צפויה ברימאג לרשום הפסד של כ-12 מיליון שקל בגין מס וסוגיות נוספות בקשר לעסקה, שנבחנות על ידה. מימון רכישת המניות יבוצע ממקורותיה העצמיים של החברה ומהלוואות שתיטול מבנקים. שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות