אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מציאה אמיתית: תג מחיר של 150 מיליון דולר לדופלקס במנהטן צילום: Extell Development

מציאה אמיתית: תג מחיר של 150 מיליון דולר לדופלקס במנהטן

הדירה העומדת למכירה במגדל סנטרל פארק טאוור - בניין המגורים הגבוה בעולם וחלק מ"שדרת המיליארדרים" של ניו יורק - נמצאת 396 מטר מעל לפני הקרקע, וכוללת חדר אוכל רשמי באורך עשרה מטרים, מצפה כוכבים קטן ומעלית פרטית. דיירי המגדל נהנים גם מבריכת שחייה פרטית, צריף עם שירות מזון ומשקאות וקולנוע פרטי

16.08.2021, 12:51 | חדשות חוץ

דירת דופלקס במגדל סנטרל פארק טאוור שבמנהטן, בניין המגורים הגבוה בעולם, מוצעת למכירה תמורת 150 מיליון דולר. הדירה, בת שמונה חדרי השינה ותשעה חדרי האמבטיה, הועמדה למכירה לראשונה השבוע, כך על פי פמלה ליבמן, מנכ"לית חברת התיווך קורקורן גרופ.

קראו עוד בכלכליסט:

הדירה, שממוקמת בקומות ה-127 וה-128, היא הדופלקס הגבוה ביותר במגדל שנמנה על "שדרת המיליארדרים" (Billionaires' Row), ונבנה על ידי חברת אקסטל דבלופמנט. דירת פנטהאוז בבניין אחר הממוקם בשדרה, בפארק אבניו 432, הועמד למכירה תמורת 169 מיליון דולר בחודש שעבר - כמעט כפול ממחירו ב-2016.

מגדל סנטרל פארק טאואר, צילום: Extell מגדל סנטרל פארק טאואר | צילום: Extell מגדל סנטרל פארק טאואר, צילום: Extell

סנטרל פארק טאוור, שממוקם ב-217 מערב פינת רחוב 57, כולל מותרות כמו בריכת שחייה פרטית, מרפסת שמש, צריף עם שירות מזון ומשקאות וקולנוע פרטי, כך לפי מודעת המכירה. בבסיס הבניין, שגובהו 472 מטר, יש חנות של רשת נורדסטרום.

הדופלקס במגדל סנטרל פארק טאוור, צילום: Extell Development הדופלקס במגדל סנטרל פארק טאוור | צילום: Extell Development הדופלקס במגדל סנטרל פארק טאוור, צילום: Extell Development

הדירה, שנמצאת 396 מטר מעל לפני הקרקע, היא "פנינה ארכיטקטונית, שמהווה דירת אירוח מושלמת, עם נוף של 270 מעלות של הסביבה", כך לפי המודעה של חברת קורקורן. הדירה משתרעת על פני 1,071 מ"ר ומכילה גם חדר אוכל רשמי באורך עשרה מטרים, מצפה כוכבים קטן ומעלית פרטית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות