אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חשבון הטוויטר של מודי נפרץ: דיווח שהודו תאמץ את הביטקוין כהליך רשמי צילום: גטי

חשבון הטוויטר של מודי נפרץ: דיווח שהודו תאמץ את הביטקוין כהליך רשמי

ממשרדו של ראש ממשלת הודו נמסר כי החשבון "נפרץ לזמן קצר", וכי "יש להתעלם מכל ציוץ שהועלה אליו בזמן הזה"; מספר משתמשים ברשת החברתית שיתפו את הציוץ - שנמחק מאז - בו נכתב גם שממשלת הודו רכשה 500 מטבעות ביטקוין שבכוונתה לחלק לתושבי המדינה

13.12.2021, 12:44 | חדשות חוץ

חשבון הטוויטר של ראש ממשלת הודו נרנדרה מודי "נפרץ לזמן קצר", כך מסר משרדו; זאת, לאחר שבחשבון פורסם פוסט לפיו הודו החליטה לאמץ את הביטקוין כאמצעי תשלום, ושבכוונתה להפיצו לתושבי המדינה.

קראו עוד בכלכליסט:

"חשבון הטוויטר נפרץ לזמן קצר, אך הוא אובטח מחדש באופן מיידי", נמסר מהמשרד. "יש להתעלם מכל ציוץ שהועלה אליו בזמן הקצר בו היה החשבון בסכנה".

מספר משתמשי טוויטר שיתפו את הציוץ, בו נכתב: "הודו קיבלה רשמית את הביטקוין כמטבע חוקי. הממשלה רכשה 500 מטבעות, ותפיץ אותם לכל תושבי המדינה". הציוץ, לו הוצמד לינק שכנראה יועד להונות משתמשים, נמחק מאז. למודי יש 70 מיליון עוקבים בטוויטר, והוא אחד המובילים מבחינה זו ברשת החברתית מבין מנהיגי העולם.

נרנדרה מודי, ראש ממשלת הודו, צילום: גטי נרנדרה מודי, ראש ממשלת הודו | צילום: גטי נרנדרה מודי, ראש ממשלת הודו, צילום: גטי

נכון להיום, הודו אינה מכירה בביטקוין כאמצעי תשלום חוקי. בספטמבר האחרון הפכה אל סלבדור למדינה הראשונה שמאמצת באופן רשמי את הביטקוין כאמצעי תשלום, ובחודש שעבר אמר נשיא המדינה, נאיב בוקלה, שהוא מתכנן לבנות את "עיר הביטקוין" הראשונה בעולם, שהקמתה תמומן בתחילה על ידי אג"ח מגובות ביטקוין.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות