אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת הנדל"ן האמריקאית אול-יר פתחה בהליך חדלות פירעון באיי הבתולה פרויקט בושוויק של אול-יר

חברת הנדל"ן האמריקאית אול-יר פתחה בהליך חדלות פירעון באיי הבתולה

חברת האג"ח הנמצאת בעיצומו של הסדר חוב - ושחייבת למחזיקי האג"ח בישראל 2.5 מיליארד שקל - הגישה את הבקשה בהסכמת הנאמן למחזיקים במדינת הרישום המשפטי. זאת במקביל לפתיחת הליכי חדלות פירעון בארה"ב

21.12.2021, 18:38 | יניב רחימי

חברת הנדל"ן האמריקאית אול-יר פתחה בהליך חדלות פרעון באיי הבתולה הבריטיים. החברה שנמצאת בעיצומו של הסדר חוב הגישה בקשה לפתיחת הליך של חדלות פירעון בבית המשפט באיי הבתולה הבריטיים (BVI). 

קראו עוד בכלכליסט:


הבקשה הוגשה בהמשך לפתיחת הליכי חדלות פירעון בארצות הברית, ובהסכמת הנאמן למחזיקי אגרות החוב של החברה, נציגות מחזיקי האג"ח ואסיפת המחזיקים.

הבקשה לפתיחה בהליך של חדלות פירעון באיי הבתולה הבריטיים הוגשה במטרה לסייע למאמצי הארגון מחדש המתמשכים של אול-יר - שהחוב שלה כלפי מחזיקי האג"ח בישראל עומד על כ-2.5 מיליארד שקל. 

במסגרת הליך ה-BVI ביקשה אול-יר למנות כבעלי תפקיד את שרלוט קולדפילד ופול פרטלאב שעם מינויים ימלאו את מקום דירקטוריון החברה והנהלתה. תפקידם של הדירקטורים והנהלת החברה הנוכחית יסתיים.

אול-יר הגיעה להסכם עם בעלי התפקיד, שקיבל את אישורו של בית המשפט, ובמסגרתו בעלי התפקידים יאצילו את סמכויות הניהול של החברה לנושאי המשרה הקיימים. שאול שניידר ואסף רביד יהיו אחראים במשותף על פיקוח הפעילות השוטפת של אול-יר, וימשיכו לנהל את מערכת ניהול המזומנים הקיימת של החברה ואת חשבונות הבנק שלה. 

יזהר שמועוני, שכיהן כסמנכ"ל הכספים של אול-יר גם בתקופה שקדמה לחדלות הפירעון, יהיה אחראי על מעקב וניהול ענייני הכספים והנהלת חשבונות של החברה. 

פרויקט בושוויק של אול-יר בניו יורק פרויקט בושוויק של אול-יר בניו יורק פרויקט בושוויק של אול-יר בניו יורקתגיות