אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רופאים הגישו בקשה לפרק את המרכז הרפואי שי מדיקל - שבין בעליו חיים רמון מיקי אלון

פרסום ראשון

רופאים הגישו בקשה לפרק את המרכז הרפואי שי מדיקל - שבין בעליו חיים רמון

הבקשה נגד המרכז הפרטי הוגשה לביהמ"ש המחוזי, ע"י 15 רופאים שטוענים לחוב כלפיהם בגובה 1.9 מיליון שקל. שר הבריאות לשעבר חיים רמון, דירקטור במרכז, אמר השבוע לכלכליסט כי "נחתם הסכם למכירת המקום שאמור לכסות את החוב כמעט במלואו, רובו לבנק הפועלים. אם הרופאים רוצים לתבוע ולא לחכות - זאת זכותם"

23.11.2021, 11:22 | ליטל דוברוביצקי

לבית המשפט המחוזי בתל אביב הוגשה היום (ג') בקשה לצו פתיחת הליכים כנגד המרכז הרפואי הפרטי, שי מדיקל, שמספק שירותי רופאים מומחים למבוטחי קופות החולים ברמת גן. הבקשה הוגשה על ידי 15 רופאים שטוענים באמצעות עו"ד חיות גרינברג ועו"ד אורון קרן לחוב כלפיהם בסך כ-1.9 מיליון שקל.

השופט חגי ברנר מבית המשפט המחוזי בתל אביב קבע עתה כי בשלב זה ייאסר על המרכז הרפואי שי מדיקל לבצע או לקדם כל עסקה שהיא, לרבות מכירת פעילותה וכן לבצע כול חלוקה. הצו הוצא במעמד צד אחד והשופט ביקש את תגובת המרכז עד מחר. השופט קבע דיון ליום חמישי הקרוב במעמד הצדדים ואז יכריע האם למנות נאמן זמני לחברה ולהוציא צו פתיחת הליכים. הצו מותנה בהמצאת התחייבות עצמית של המבקשים להבטחת כל נזק.

קראו עוד בכלכליסט:

חיים רמון שהוא דירקטור במרכז אמר השבוע לכלכליסט כי "היום חתמנו על הסכם למכירת המקום שאמור לכסות את החוב כמעט במלואו, שרובו הוא לבנק הפועלים. אנו ממתינים לאישור ההסכם על ידי משרד הבריאות". הבקשה שהוגשה היום לבית המשפט הוגשה לאחר שהשבוע שלחו עורכי דינם של הרופאים מכתב התראה לפני פנייה לבית המשפט. 

במסגרת הבקשה שהוגשה לבית המשפט נכתב כי "חברת שי מדיקל (ת.ה.ש) הוקמה בשנת 2012 ומוחזקת בבעלות פרטית בידי מספר חברות ואנשים פרטיים. החברה הפעילה את מכון שי מדיקל הסמוך לבית החולים תל השומר. המבקשים הינם רופאים מומחים, פלסטיקאים, מנתחים ומרדימים אשר ביצעו פעולות במטופליהם באמצעות המכון". 

המבקשים טוענים כי "לאחרונה החמיר המצב והחברה ביקשה מהמבקשים שלא יציגו לפירעון המחאות שבידיהם בשל העדר כיסוי מספיק". עוד נטען כי החוב כלפי המבקשים עומד על מיליוני שקלים ולכן יש להורות על פירוקה. 

חיים רמון , מיקי אלון חיים רמון | מיקי אלון חיים רמון , מיקי אלון


מחיים רמון נמסר בתגובה כי: "מכרנו את פעילות המרכז והתמורה מיועדת להחזר כל החובות". 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות