אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סימנים של הנפקה: סמנכ"לית הכספים של Airbnb עוברת ל-NEXT Insurance צילום: cari lightfoot pike

סימנים של הנפקה: סמנכ"לית הכספים של Airbnb עוברת ל-NEXT Insurance

תיאודורה גוונבה הובילה את מהלכי ההנפקה של פייפאל ושל Airbnb - ונראה שזו הסיבה לגיוסה ליוניקורן הישראלי, ששוויו עומד על יותר מ-4 מיליארד דולר. גוונבה תחליף בתפקיד את מישל צ'אנג, שתעבור לשמש כמנהלת התאגידית הראשונה של נקסט

13.01.2022, 20:00 | מאיר אורבך

האם חברת NEXT Insurance בדרך להנפקה? המינוי החדש של תיאודורה גוונבה (Teodora Gouneva) לסמנכ"לית כספים של החברה הוא סימן מאוד ברור לכוונה זו. גוונבה שימשה כסמנכ"לית הכספים של Airbnb עד לאחרונה, ולפני כן כיהנה במשך 15 שנה בתפקידים פיננסיים בענקית התשלומים פייפאל. היא הובילה בשתי החברות את מהלכי ההנפקה המוצלחים, תהליכי מיזוגים ורכישות, מימון הון וגיוס כספים, התרחבות בינלאומיות והשקות מוצרים חדשים. 

קראו עוד בכלכליסט:

כמו כן גוונבה שימשה כסמנכ"לית כספים בחברות Venmo ו-Braintree שפייפאל רכשה. היא תחליף כמנהלת כספים את מישל צ'אנג, שתעבור לשמש כמנהלת התאגידית הראשונה של נקסט, ותוביל את המחלקה המשפטית, ניהול כוח האדם והתפעול בחברה.

תיאודורה גוונובה, נקסט, צילום: cari lightfoot pike תיאודורה גוונובה, נקסט | צילום: cari lightfoot pike תיאודורה גוונובה, נקסט, צילום: cari lightfoot pike

"אני נרגשת להצטרף לצוות המסור בנקסט אינשורנס, שמסייע ליזמים ולעסקים לממש את הפוטנציאל שלהם באמצעות מתן ההגנה הביטוחית שמספקת להם שקט נפשי וביטחון כלכלי במקרה הצורך", אומרת גוונבה. "אני נלהבת מהאופן שבו טכנולוגיות וחדשנות יכולות לסייע ולשפר את עבודתם של עסקים ותיקים. משימה זו מתאימה לתחומי ההתמחות שלי, ואני מצפה ליטול חלק בהמשך הצמיחה של החברה". 

 נקסט אינשורנס הוקמה בשנת 2016 על ידי המנכ"ל גיא גולדשטיין, סמנכ"ל הטכנולוגיות אלון חורי וסמנכ"ל המחקר והפיתוח ניסים טפירו. החברה גייסה מאז הקמתה 881 מיליון דולר, לפי שווי שהגיע ליותר מ-4 מיליארד דולר בגיוס האחרון. מטה החברה הוא בפאלו אלטו בקליפורניה. החברה מעסיקה כ-1,000 עובדים, מתוכם 250 במרכז הפיתוח הישראלי בכפר סבא.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות