אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פוקס וחברת האשראי MAX האריכו את השת"פ ביניהם עד 2033 צילום: יובל חן

פוקס וחברת האשראי MAX האריכו את השת"פ ביניהם עד 2033

מדובר בהארכת מועדון כרטיס האשראי החוץ בנקאי Dream Card VIP. במסגרת ההסכם החדש, יקבלו מחזיקי הכרטיס 15% צבירה שניתן לממש ב-15 מותגי קבוצת פוקס

04.11.2021, 10:44 | אורנה יפת

קבוצת פוקס וחברת האשראי MAX חתמו על הסכם להארכת מועדון כרטיס האשראי החוץ בנקאי Dream Card VIP, עד ליולי 2033. 

במסגרת ההסכם החדש, יקבלו מחזיקי הכרטיס 15% צבירה שניתן לממש ב-15 מותגי קבוצת פוקס בהם פוקס, פוקס הום, אמירק איגל, פוטלוקר, מנגו, ללין, טרמינל איקס ועוד. מותג הספורט נייקי ומותג ההלבשה סאקס אינם נכללים במועדון דרים קארד. 

פוקס ו-MAX השיקו את שיתוף הפעולה לראשונה בינואר 2018. המועדון כולל פעילות פיננסית כגון הנפקה של כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים שמונפקים על ידי MAX. 

חנות פוקס , צילום: יובל חן חנות פוקס | צילום: יובל חן חנות פוקס , צילום: יובל חן

בין היתר, מבטל ההסכם החדש את זכותה של MAX לסיים את ההסכם במידה ולא יתקיים מספר מינימאלי של כרטיסים פעילים אחרי ארבע וחצי שנים ממועד השקת המועדון.  

ההסכם החדש קובע את תקופת ההתקשרות ומנגנון התחשבנות בין הצדדים, החל מיולי 2028 והלאה: אם המועדון יעמוד ביעד מינימלי של מספר כרטיסים פעילים בסוף שנת 2027 ההסכם יוארך עד ליולי 2033 ,ופוקס תהיה זכאית לקבל את חלקה היחסי (50%) ברווחים של המועדון, אך לא פחות מסכום שנתי מינימאלי עדכני שנקבע על מעל 20 מיליון שקל (הסכום המינימאלי בהסכם המקורי עמד על 20 מיליון שקל). אם המועדון לא יעמוד ביעד שנקבע ל-2027 בכל הנוגע לגיוס חברי מועדון פעילים, אך כן יעמוד ביעדי הרווחים שקבעו הצדדים, ההסכם יוארך עד יולי 2033 ופוקס תהיה  זכאית לחלוקת רווחים בלי הבטחה לסכום שנתי מינמאלי. 

רון פאינרו, מנכ"ל מקס, צילום: בני גמזו לטובה רון פאינרו, מנכ"ל מקס | צילום: בני גמזו לטובה רון פאינרו, מנכ"ל מקס, צילום: בני גמזו לטובה

אם המועדון לא יעמוד ביעדים שלכרטיסים פעילים ורווחים עד שנת 2027, MAX תהיה רשאית להאריך את ההסכם עד ליולי 2033, והחברה תהיה זכאית לחלקה היחסי ברווחי המועדון, ולא פחות מסכום שנתי מינימאלי של 20 מיליון שקל, בתוספת מע"מ.

ההסכם יתחדש באופן אוטומטי לתקופות של 5 שנים בכל פעם, במידה ואחד הצדדים לא יודיע על ביטול 12 חודשים מראש, ועל MAX לא תחול חובה לשלם סכומי מינימום כלשהם, והיא לא תידרש לשאת בהפסדים במידה ויהיו כאלו. לאחר החתימה על ההסכם המקורי ב-2018 דיווחה פוקס כי מנגנון ההתחשבנות בין הצדדים היא זכאית לסכום מצטבר של לפחות 165 מיליון שקל שישולמו לה גם אם לא יצברו רווחים במועדון. 


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות