אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נמצא זוכה בהגרלת הלוטו powerball בארה"ב: יקבל כ-700 מיליון דולר צילום: AP

נמצא זוכה בהגרלת הלוטו powerball בארה"ב: יקבל כ-700 מיליון דולר

הפעם האחרונה שבה זכה מישהו בפרס הגדול היתה בהגרלה שנערכה ב-5 ביוני, כך שלאחר ארבעה חודשים בלי זוכים, הפרס טיפס ל-699.8 מיליון דולר – השביעי הגבוה ביותר בהיסטוריית הלוטו של ארה"ב

05.10.2021, 14:15 | חדשות חוץ

נמצא זוכה בהגרלת הלוטו powerball בארה"ב. לאחר 40 הגרלות בלי זוכים, אדם אחד הצליח לנחש את כל 6 הספרות שעלו בהגרלה ויזכה בפרס של כ-700 מיליון דולר. המספרים הזוכים בהגרלה שנערכה אתמול (ב') היו 12,22,54,66,69 והמספר הנוסף 15. 

הפעם האחרונה שבה זכה מישהו בפרס הגדול היתה בהגרלה שנערכה ב-5 ביוני, כך שלאחר 4 חודשים בלי זוכים, הפרס טיפס ל-699.8 מיליון דולר – השביעי הגבוה ביותר בהיסטוריית הלוטו של ארה"ב. 41 ההגרלות עד למציאת הזוכה מייצגות שיא חדש בארה"ב, כשהקודם עמד על 36 הגרלות בלי זוכה, שהסתיימו בינואר האחרון. עם זאת, הבצורת הארוכה לא מפתיעה במיוחד בהתחשב בכך  שיש סיכוי של 292.2 מיליון ל-1 לזכות בפרס הגדול. 

טופס של הלוטו powerball , צילום: AP טופס של הלוטו powerball | צילום: AP טופס של הלוטו powerball , צילום: AP

לפי חשבון הטוויטר של הלוטו בקליפורניה, הכרטיס הזוכה נמכר במורו ביי. הזוכה המאושר יוכל לבחור האם לקבל את הפרס בתשלומים לאורך 29 שנים או לקבל תשלום חד-פעמי של 496 מיליון דולר. בשני המקרים יהיה עליו לשלם מסים על  הזכייה. 

מלבד הזוכה הגדול היו גם 5 כרטיסים שזכו כל אחד במיליון דולר. שניים  מהם נמכרו במסצ'וסטס, והשאר בוירג'יניה, פלורידה ואריזונה. 

הגרלת powerball נערכת ב-45 מדינות ברחבי ארה"ב וכן בוושינגטון הבירה, באיי הבתולה האמריקאיים ובפורטו ריקו. 

הפרס הגבוה ביותר בהיסטוריית powerball עומד על 1.586 מיליארד דולר והתחלקו בו 3 כרטיסים שזכו בהגרלה בינואר 2016. בין הזוכים בפרס זה היו גם בני הזוג מרווין ומיי אקוסטה מקליפורניה, שחיכו 7 חודשים לפני שבאו לאסוף את הכסף, משום שלקחו את הזמן כדי לגייס צוות של עורכי דין ויועצים פיננסיים. שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות