אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשות שוק ההון החלה בבדיקת הליך מכירת המרכז הלוגיסטי בצריפין

בעקבות חשיפת כלכליסט

רשות שוק ההון החלה בבדיקת הליך מכירת המרכז הלוגיסטי בצריפין

במכרז זכתה אמות שבשליטת נתן חץ. בלכליסט חשף הבוקר כי איסתא נדל"ן, שהגישה את ההצעה השנייה בגודלה במכרז, טוענת ש"ההליך התנהל באופן לא שקוף". ח"כים פנו ליו"ר רשות שוק ההון ולממונה על רשות ני"ע בדרישה לבדוק את הנושא

13.09.2021, 16:30 | גולן חזני

רשות שוק ההון החלה בבדיקה של תהליך מכירת המרכז הלוגיסטי בצריפין. אמות שבשליטת נתן חץ הוכרזה כזוכה בתהליך מכירת המרכז לאחר שהציעה 1.518 מיליארד שקל.

קראו עוד בכלכליסט:

איסתא נדל"ן, שבניהולו של שמעון סיבוני, הגישה הצעה נמוכה ב-12  מיליון שקל בלבד, ובמכתב ששיגרה לדירקטורים בקופת הפנסיה והתגמולים של עובדי הסוכנות היהודית, ואשר תוכנו נחשף הבוקר בכלכליסט, יצאה בחריפות נגד האופן שבו נוהל התהליך וטענה כי בעלי תפקידים בקופת הסוכנות שביקשו להיות נוכחים בו נדחקו הצידה.

משה ברקת,  הממונה על שוק ההון באוצר משה ברקת, הממונה על שוק ההון באוצר משה ברקת,  הממונה על שוק ההון באוצר

את ההליך הובילו סלאי מרידור יו"ר קופת התגמלוים והמנכ"ל חיים מבורך. יצוין כי יו"ר ועדת ההשקעות בקופה, ירום אריאב, והדירקטורית גיתית גוברמן, מכהנים כדירקטורים באמות ובאלוני חץ, החברה האם, שתיהן בשליטת נתן חץ.

עוד נחשף הבוקר כי חברי הכנסת מיקי זוהר (ליכוד) ומירב בן ארי (יש עתיד), פנו במכתב לממונה על שוק ההון משה ברקת וליו"ר רשות ני"ע ענת גואטה, בדרישה לבדוק את הליך המכרז שנעשה בצורה פזיזה מדי.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות