אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גוגל קלאוד וסייבריזן ישתפו פעולה במתן מענה לתקיפות סייבר צילום: סייבריזן

כלכליסט טק

גוגל קלאוד וסייבריזן ישתפו פעולה במתן מענה לתקיפות סייבר

החברות הכריזו על מערכת משותפת המספקת הגנה מורחבת מפני תקיפות סייבר לכל נקודות הקצה בסביבת הארגון; לפי ההערכות, ההסכם צפוי לייצר לחברה הישראלית הכנסות משמעותיות כבר בתקופה הקרובה

12.10.2021, 18:46 | מאיר אורבך

גוגל קלאוד (Google Cloud), חטיבת הענן של גוגל, וחברת הסייבר הישראלית סייבריזן ישתפו פעולה במענה לתקיפות סייבר בענן. החברות הכריזו היום על מערכת משותפת אשר מספקת הגנה מורחבת מפני תקיפות סייבר לכלל נקודות הקצה בסביבת הארגון (מחשבים, טלפונים, שרתים, אפליקציות עסקיות ותשתיות ענן). החברות לא מסרו נתונים עסקיים על שיתוף הפעולה אך לפי ההערכות הוא צפוי לייצר לחברה הישראלית הכנסות משמעותיות כבר בתקופה הקרובה.


קראו עוד בכלכליסט:


סייבריזן שחוותה צמיחה מואצת בשנה האחרונה עם גיוס של 275 מיליון דולר מנתחת יותר מ -23 טריליון אירועי אבטחת מידע בשבוע. הפלטפורמה של סייבריזן אוספת מידע מנקודות קצה דוגמת שרתים, מובייל ומערכות בענן של ארגונים - ומנתחת אותו . במקביל, כרוניקל (Chronicle), מערכת ניתוח הנתונים של חטיבת הענן של גוגל, מנתחת כמויות עצומות של נתונים מסביבות מחשוב של ארגונים. השילוב בין השניים מייצר פתרון הגנה המנוהל לחלוטין בענן, שעוצר תקיפות מתוחכמות בזמן אמת, מדריך אנליסטים בטיפול ותגובה לאירועי אבטחה ומאפשר ציד אקטיבי (Threat Hunting) מהיר ומדויק.

לדברי ליאור דיב, מנכ"ל ומייסד סייבריזן, "הקמנו את סייבריזן במטרה להחזיר את היתרון מהתוקף למגן ואנחנו שמחים שגוגל קלאוד מצטרפת אלינו לקידום הצלחת המשימה החשובה הזאת".

"גוגל קלאוד פועלת על מנת לספק את הענן המהימן ביותר בתעשייה כדי להאיץ את מאמצי הטרנספורמציה לענן של הלקוחות עם מוצרי אבטחה אשר מגינים עליהם בכל מקום באשר הם. סייבריזן ממשיכה לשנות את שוק האבטחה עם החזון לפלטפורמת הגנה הוליסטית לאיתור ותגובה של איומים", אמר תומאס קוריאן, מנכ"ל גוגל קלאוד."אנו שמחים לשתף פעולה עם סייבריזן כדי לסייע ללקוחות לאבטח במהירות את סביבות הענן שלהם עם היכולות המשולבות של שירותי גוגל קלאוד ופתרון ה XDR של סייבריזן".


ליאור דיב מנכ"ל סייבריזון CYBEREASON, צילום: עמית שעל ליאור דיב מנכ"ל סייבריזון CYBEREASON | צילום: עמית שעל ליאור דיב מנכ"ל סייבריזון CYBEREASON, צילום: עמית שעל
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות