אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דניאל אלברג היא רואת החשבון של הישראלים בארצות הברית יח"צ

דניאל אלברג היא רואת החשבון של הישראלים בארצות הברית

במשרד OctagonTax של רו"ח דניאל אלברג, מעניקים שירותי הנהלת חשבונות, פתיחת חברות למשקיעים ישראלים בארה"ב, והכל בעברית ובנוחות

13.01.2022, 11:30 | בשיתוף Visionet

אמריקה זה לא כמו פה", אמר צ'רלי למיקו. אמר וצדק כמובן. בארצות הברית השוק אמנם אינו פשוט, אבל עדיין ישנן לא מעט הזדמנויות כלכליות לאלו בעלי כושר המצאה ותושיה. משום כך, ישראלים רבים חיים בארצות הברית, מנהלים עסקים בארצות הברית, ומשקיעים בארצות הברית. עקב הפעילות העסקית והתעסוקתית שלהם, אותם ישראלים וישראלים לשעבר, זקוקים לא פעם לשירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו"חות ושירותים פיננסיים נוספים. לרוב אותם ישראלים נאלצים להתמודד עם רואי חשבון מקומיים, אשר דוברים אנגלית בלבד, מה שמקשה על לא מעט ישראלים להתנהל מולם בצורה מיטבית. מעבר לכך, לנו הישראלים יש נטייה לסמוך יותר על ישראלי אחר, 'שיהיה משלנו'. בדיוק על הצורך הזה, עונה רואת החשבון דניאל אלברג. 

היום הכול בטלפון

דניאל אלברג חיה כבר קרוב ל-20 שנה בארה"ב. היא למדה ב-Florida Atlantic University לתואר CPA (רואת חשבון מוסמכת), ועבדה בתחום של הנהלת חשבונות וראיית חשבון בחברות גדולות כמו Wachenhut, סובסידיות של American Media, בחברת Cross Country health ועוד. בשנים האחרונות, פתחה פירמה משלה המתמחה בהענקת שירותים פיננסיים לישראלים אשר חיים בארצות הברית, או עבור ישראלים שמשקיעים בארה"ב וצריכים לנהל שם ישות פיננסית.

דניאל אלברג , יח"צ דניאל אלברג | יח"צ דניאל אלברג , יח"צ

מי הלקוחות שלך בעצם?

אלברג: "יש לי לקוחות מכל רחבי ארצות הברית, ולמעלה מ-90% מהם ישראלים. מרבית הלקוחות עובדים באמת בעסקים שמאפיינים ישראלים: הרבה Retailers בתחום היופי והקוסמטיקה, מוצרי שיער, הרבה עובדים בעסקי שיפוצים למיניהם, התקנת חלונות וכדומה, הרבה עובדים בתחום של פריצת מנעולים, וכן יש לא מעט בתחום הנדל"ן. מה שמאפיין אותם, מלבד היותם ישראלים כמובן, הוא שהם לא צריכים רואה חשבון צמוד, היות ומדובר בעסקים קטנים עד בינוניים. הם צריכים שירותי הנהלת חשבונות בסיסיים לרוב".

אילו שירותים את מעניקה להם?

"מגוון גדול של שירותים פיננסיים", אומרת אלברג. "קודם כל, הנהלת חשבונות, משכורות לעובדים, הגשת דו"חות שנתיים למע"מ ומס הכנסה וכדומה. שירות נוסף שאנו מעניקים הוא טיפול בכל הנושא של  FIRPITA למשקיעי נדל"ן ישראלים שאין להם תושבות בארה"ב אבל הם בעלי נכסים. אנו מסייעים גם בהנפקת מספר ITIM (נועד עבור משקיעים זרים שאין להם אפשרות לקבל מספר זהות אמריקאי, אך עדיין מוטלת עליהם חובה נישומית מתוקף העובדה שהם מייצרים הכנסות בארה"ב). בנוסף, פתיחה של חברות בארצות הברית, LLC וכדומה". 

דניאל אלברג - רואת חשבון של הישראלים בארצות הברית, יח"צ דניאל אלברג - רואת חשבון של הישראלים בארצות הברית | יח"צ דניאל אלברג - רואת חשבון של הישראלים בארצות הברית, יח"צ

מה היתרון של פתיחת LLC?

אלברג: "הרבה משקיעים ישראלים שמשקיעים בנדל"ן, או שהם פועלים בתחום ה-Ecommerce ומוכרים בארצות הברית, בוחרים לפתוח ישות שנקראת LLC. באופן הזה, הם מצד אחד מוגנים מבחינת האחריות המשפטית שהם יכולים להיות חשופים אליה (כמו חברה באחריות מוגבלת), אולם מנגד מדובר בישות 'שקופה', ואז הם ממוסים ברמת המס השולי ליחיד בהתאם להכנסות, ולא מיסוי במס החברות הגבוה ומיסוי נוסף בעת משיכת דיבידנד".

מה היתרון שלך בעצם?

"מעבר לעובדה שהפירמה מאד מקצועית בתחומה בכל קנה מידה", אומרת אלברג, "העובדה שאני ישראלית הופכת אותי נגישה מאד לישראלים. הלקוחות שלי מפוזרים בכל רחבי ארצות הברית, וברובם אני לא פוגשת. ההתנהלות בינינו נעשית במיילים ובווצאפ שלי ושל העובדים. את כל המסמכים שהם צריכים לשלוח לי הם שולחים במייל, וכן אני והעובדים זמינים עבורם לשאלות ברמת זמינות גבוהה מאד. הלקוחות מרגישים שיש להם בית, כתובת לשאלות כשהם צריכים, וכשאתה במקום כמו ארצות הברית, זה חשוב מאד". 

אם אתם משקיעים בארצות הברית ורוצים לקבל ייעוץ פיננסי בעניין, או אם אתם ישראלים המנהלים עסקים בארצות הברית, שווה לכם לבדוק את הייעוץ החשבונאי של פירמת OctagonTax של רו"ח דניאל אלברג. ניתן לפנות גם בפייסבוק>> או במייל>>


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות