אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הרווח הנקי של אלמוגים זינק ב-126%; המנכ"לית מיכל גור: נתרחב בהתחדשות עירונית צילום: דורון הורביץ

הרווח הנקי של אלמוגים זינק ב-126%; המנכ"לית מיכל גור: נתרחב בהתחדשות עירונית

לדברי מנכ"לית חברת הבנייה למגורים, החברה השקיעה 300 מיליון שקל ברכישת קרקעות, שתאפשר לה לבצע קפיצת מדרגה בבנייה למגורים בארץ; הכנסות החברה עלו ב-80% ברבעון השלישי

30.11.2021, 19:45 | חזי שטרנליכט

חברת הבנייה למגורים, אלמוגים החזקות, שבשליטת (76%) מריו זוזל ועמי בר-משיח הכפילה את ההכנסות שלה ברבעון השלישי ורשמה עליה חדה במכירת הדירות. 

החברה המנוהלת על ידי  מיכל גור מכרה ברבעון 42 יחידות דיור, מול 23 יחידות דיור ברבעון המקביל אשתקד. מתחילת השנה מכרה אלמוגים 279 דירות בסכום כולל של 471 מיליון שקל.

ברבעון השלישי רשמה אלמוגים הכנסות כוללות בהיקף של  97.6 מיליון שקל, עלייה של 80% ביחס לרבעון המקביל אשתקד. 

מיכל גור, צילום: דורון הורביץ מיכל גור | צילום: דורון הורביץ מיכל גור, צילום: דורון הורביץ

הכנסות ממכירת דירות עצמן הסתכמו ב-89.9 מיליון שקל ברבעון, לעומת 49.9 מיליון שקל ברבעון המקביל. בשורה התחתונה עלה הרווח הנקי ב-126% והסתכם ב-10.9 מיליון שקל.

מיכל גור, מנכ"לית אלמוגים אמרה כי בחברה סיכמו "רבעון טוב נוסף עם המשך צמיחה במכירות וגידול בפרמטרים של רווחיות החברה. אנו עדים להמשך מגמת בקושים גבוהים ותנועה ערה של רוכשים פוטנציאליים, בשוק המגורים, בכלל ובאתרי המכירות של החברה, בפרט. ההון העצמי של החברה שהינו כחמישית מסף המאזן, מהווה עדות מוחשית נוספת לעוצמה של החברה וביטוי ליציבות הפיננסית הבולטת."

לדברי גור, אלמוגים השקיעה 300 מיליון שקל לרכישת קרקעות שיאפשרו את המשך הצמיחה בשנים הבאות. "נכנסנו לשותפות עם גוב נדל"ן להקמת פרויקט מתחם הרב קוק בשכונת נווה צדק בת"א וזכינו במכרז, לרכישת מתחם דיסקונט ת"א (בשותפות עם ישראל קנדה ויוסי אברהמי). בנוסף, הגדלנו השנה את צבר הפרויקטים בהתחדשות עירונית במעל 1,400 יחידות דיור ואנו ממשיכים לפעול ולהתרחב משמעותית."

לחברה יש 8פרויקטים בביצוע, בין היתר בפרדסיה, נתניה, חיפה, הרצליה וגם אחד בבירת סרביה, בלגרד. בפרויקטים מקימה החברה 1,069 דירות, שמתוכן מכרה כבר 801. בפרויקט בבלגרד, עד למועד הדוח נחתמו  חוזים למכירת 222 דירות מתוך 223 דירות. חלקה של החברה בפרויקט בבלגרד עומד על 28%. 


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות