אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שיבושים וקריסות בשירות HBO מקס בזמן בכורת "בית הדרקון" גולגולת של דרקון במוזיאון ההיסטוריה של לוס אנג'לס לקראת סדרת בית הדרקון ב-HBO מקס | צילום: גטי

שיבושים וקריסות בשירות HBO מקס בזמן בכורת "בית הדרקון"

בכורת הפריקוול של "משחקי הכס" הביאה לעומס אדיר של משתמשים על שירותי HBO מקס, שגרמו לקריסה חלקית של השירות הלילה בארצות הברית. יותר מ-3,000 כשלים דווחו על ידי מרכז המעקב העולמי Downdetector בדיוק כאשר "בית הדרקון" עלה לשידור

22.08.2022, 10:46 | חדשות חוץ

הבכורה לה חיכו רבים של הפריקוול של "משחקי הכס" הביאה לעומס אדיר של משתמשים על שירותי HBO מקס, אשר גרמו לקריסה חלקית של השירות הלילה בארצות הברית. יותר מ-3,000 כשלים דווחו על ידי מרכז המעקב העולמי Downdetector בשעה תשע בערב שעון ניו יורק, בדיוק כאשר "בית הדרקון" עלה לשידור.

נציג של חברת וורנר ברדרז דיסקברי, החברה-האם של HBO, אמר שמיליוני משתמשים "צפו בהצלחה" בתוכנית. "אנו מודעים לכך שמספר קטן של משתמשים שניסו להתחבר לשירות דרך מכשירי פייר טי וי חוו בעיות, ואנו בתהליך התיקון שלהן עבורם", כך לדברי נציג החברה. ועדיין, משתמשים רבים פנו לטוויטר כדי להלין על החוויה.

"בית הדרקון" מגיע יותר משלוש שנים לאחר הפרק האחרון של "משחקי הכס", שמשך 19.3 מיליון צופים – שיא עבור HBO. הפריקוול מתרחש כ-170 שנה לפני עלילת "משחקי הכס", ומתמקד באינטריגות המדממות של משפחת טרגריין. חברות סטרימינג מתקשות לאחרונה להיענות לביקוש לתוכניות הפופולריות ביותר שלהן. מוקדם יותר השנה קרסה הפלטפורמה של נטפליקס בעת שידור פרק הסיום של הסדרה "סטריינג'ר ת'ינגס".

תגיות