אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל סולל בונה והאיש מס' 2 בשיכון ובינוי מתפטר צילום: עמית שעל

בלעדי

מנכ"ל סולל בונה והאיש מס' 2 בשיכון ובינוי מתפטר

אהוד דנוך, מנכ"ל סולל בונה ואחד המנהלים המוערכים בענף, הודיע היום להנהלת החברה על פרישתו. בתקופתו זכתה החברה בפרויקטי ענק, ובהם הקמת המכשול התת-קרקעי בגבול עזה והקמת קריית המודיעין בצומת הנגב. גם אלון רווה, מנכ"ל החברה-הבת שיכון ובינוי אנרגיה, עוזב

24.11.2021, 17:17 | גולן חזני

אהוד דנוך, מנכ"ל סולל בונה בשש השנים האחרונות, פורש מתפקידו. כך נודע ל"כלכליסט". חברי הנהלת סולל בונה קיבלו את ההודעה על פרישתו של דנוך בישיבת ההנהלה היום.


קראו עוד בכלכליסט:


דנוך (52) נחשב לאחד המנהלים המוערכים בענף התשתיות. בתקופתו רשמה סולל בונה עלייה חדה ברווחיות ובהכנסות, והיא הפכה לעוגן משמעותי בתוצאותיה הכספיות של קבוצת שיכון ובינוי, בין היתר בעקבות זכייה בשורה של פרויקטי ענק עבור מערכת הביטחון, כמו הקמת המכשול התת-קרקעי בגבול עזה, הקמת קריית התקשוב של צה"ל בבאר שבע והקמת קריית המודיעין בצומת הנגב.


אהוד דנוך, צילום: עמית שעל אהוד דנוך | צילום: עמית שעל אהוד דנוך, צילום: עמית שעל


היום נודע גם על פרישתו של אלון רווה, מנכ"ל החברה-הבת שיכון ובינוי אנרגיה. רווה שימש בשורה של תפקידים בכירים בשיכון ובינוי - סמנכ"ל הכספים ומנכ"ל חטיבת הזכיינות.

אלון רווה, מנכ"ל שיכון ובינוי אנרגיה. גם עוזב, יח"צ שיכון ובינוי אלון רווה, מנכ"ל שיכון ובינוי אנרגיה. גם עוזב | יח"צ שיכון ובינוי אלון רווה, מנכ"ל שיכון ובינוי אנרגיה. גם עוזב, יח"צ שיכון ובינוירווה הוביל את ניסיונותיה של קבוצת שיכון ובינוי להשתלט על קבוצת פז במהלך של מיזוג פז עם עסקי האנרגיה של שיכון ובינוי - מהלך שבסופו של דבר לא צלח אחרי שפז רכשה את השליטה בקבוצת הקמעונאות פרשמרקט.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות