אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אפל בהמלצה לרוכבי האופנועים: אל תתקינו את האייפון על הכידון צילום: דני גולדברג

אפל בהמלצה לרוכבי האופנועים: אל תתקינו את האייפון על הכידון

ענקית הטכנולוגיה - שחשפה אתמול דור חדש של מוצרים - יצאה בהודעה לא שגרתית, לפיה בדגמי אייפון מסוימים שמותקנים על אופנועים, למשל במתקני אחיזה בכידון, התנודות שמייצר המנוע של האופנוע עלולות לשבש את מנגנוני הייצוב של המצלמה שבטלפון בצורה שתוביל ל"פגיעה בביצועים"

15.09.2021, 08:36 | תומר הדר

אפל, שחשפה אתמול דור חדש של האייפון, יוצאת בהודעה לא שגרתית המיועדת לרוכבי דו גלגלי: לפי ההודעה, שפורסמה לפני מספר ימים, "מנועי אופנועים חזקים מייצרים תנודות אשר מועברות דרך השלדה והכידון. לא מומלץ להתקין מכשירי אייפון על אופנועים בעלי מנועים גדולים או הספק מנוע גבוה. חיבור אייפון לקטנוע חשמלי או טוסטוס עשוי להוביל לפחות תנודות".

קראו עוד בכלכליסט:

לפי אפל, בדגמי אייפון מסוימים אשר מותקנים על אופנועים, למשל במתקני אחיזה בכידון, התנודות שמייצר מנועו של האופנוע עלולות לשבש את מנגנוני הייצוב של המצלמה שבטלפון עד כדי כך שחשיפה ממושכת של הטלפון לאותם תדרים שמייצר מנועו של האופנוע עלולה לגרום, לפי אפל, ל"פגיעה בביצועים של מערכות אלה ולהוביל לפגיעה באיכות התמונה בתמונות ובסרטוני וידאו - כך שמומלץ להגביל את חשיפת הטלפון לתדרים אלה".

אייפון 13 פרו, אפל אייפון 13 פרו | אפל אייפון 13 פרו, אפל

בנוסף לכך ממליצה אפל למי שכן חייב להתקין את מכשיר האייפון על כידון האופנוע, להשתמש במתקן כלשהו למניעת זעזועים - כדי להפחית את הסיכוי לפגיעה במנגנוני הצילום של האייפון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות