אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לראשונה: טסלה 3 מגיעה לחברות השכרת הרכב בארץ

לראשונה: טסלה 3 מגיעה לחברות השכרת הרכב בארץ

אלדן תשכיר דגמי טסלה ללקוחות מזדמנים, כולל חשמל ל-250 ק"מ, תמורת כ-700-600 שקל ליום. טסלה מודל 3 תהיה החשמלית המודרנית וארוכת הטווח הראשונה שמוצעת להשכרה בארץ

23.02.2022, 09:48 | אודי עציון

חברת השכרה ראשונה בארץ משלבת דגמי טסלה בצי שלה: בימים האחרונים נמסרו לחברת אלדן מכוניות ראשונות ממודל 3, שמיועדות להשכרה ללקוחות מזדמנים.


קראו עוד בכלכליסט:


אלדן תשכיר את שלושת דגמי החשמלית האמריקאית - הבסיסי, דגם הלונג ריינג' ארוך הטווח ודגם הפרפורמנס. דמי ההשכרה יהיו מעט נמוכים יותר משל מכוניות בנזין באותה רמת מחיר (201-272 אלף שקל): בין 585 ל-702 שקל ליממה.

טסלה 3, צילום: שאטרסטוק טסלה 3 | צילום: שאטרסטוק טסלה 3, צילום: שאטרסטוק

בניגוד לרכבי בנזין ודיזל, שהשוכר יכול לתדלק בכל תחנת דלק ולשלם באשראי, טעינת חשמליות מורכבת יותר עבור לקוחות מזדמנים, שכן היא מחייבת להיות מנוי באמצעות אפליקציה או צ'יפ לאחת מחברות הטעינה.

אלדן מספקת כרגע את דגמי טסלה עם צ'יפ של חברת סונול EVI, כאשר מחיר ההשכרה כולל חשמל ל-250 ק"מ ביום, ומעבר לכך יחויב השוכר לפי תעריפי חברת הטעינה. כל עוד מציעה טסלה ישראל שימוש חינם ברשת עמדות הטעינה המהירה שלה לבעלי הרכבים, יוכלו גם השוכרים ליהנות מההטבה.

בעבר הציעה להשכרה חברת ליס4יו, שבבעלות קבוצת קרסו, דגמי רנו זואי וניסאן ליף שמייבאת הקבוצה. רנו זואי נמצאת גם בציי רכב שיתופי בארץ, כמו זה של אוטותל בתל אביב, אבל טסלה מודל 3 תהיה החשמלית המודרנית וארוכת הטווח הראשונה שמוצעת להשכרה בארץ.

אלדן היא גם חברת הליסינג הגדולה הראשונה שמציעה טסלה מודל 3 בליסינג, בשיתוף עם טסלה ישראל. ב-2022 צפויה חדירה משמעותית ראשונה של חשמליות לציי הליסינג - עם כמה אלפי חשמליות שיצטרפו אליהן - לעומת מאות חשמליות בודדות ב-2021; זאת מתוך 30-25 אלף חשמליות שצפויות להימכר בארץ השנה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות