אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עדיקה קרובה למינוי מנכ"ל קבוע – ומ"מ המנכ"ל פורש צילום: רפי דלויה

בלעדי

עדיקה קרובה למינוי מנכ"ל קבוע – ומ"מ המנכ"ל פורש

אריאל אלפסי המשמש כמ"מ מנכ"ל הודיע אתמול על החלטתו לסיים את תפקידו בחברה, שמנהלת תהליך מתקדם עם כמה מועמדים לתפקיד מנכ"ל קבוע. ברקע, המעבר של עדיקה להפסד והצורך בשיקום משמעותי - לאחרונה השלימה גיוס מוצלח של 35 מיליון שקל

06.10.2021, 07:45 | גולן חזני

מ"מ מנכ"ל עדיקה אריאל אלפסי פורש מתפקידו. לכלכליסט נודע כי אתמול הודיע אלפסי על החלטתו לסיים את תפקידו בחברה. ברקע לפרישתו עומד תהליך מתקדם שמבצע דירקטוריון החברה לאיתור מנכ"ל קבוע לעדיקה. בחברה מנהלים מגעים מתקדמים עם מספר מועמדים חיצוניים אך נבחנת גם האופציה למנות מועמד פנימי לתפקיד.  


קראו עוד בכלכליסט:


אלפסי מונה לתפקיד מ"מ המנכ"ל במאי האחרון עם פרישתו של רועי הסל, המנכ"ל הקודם. הסל פרש מתפקידו אחרי שנת כהונה אחת. בעדיקה הסבירו אז כי עזיבתו של הסל היא בהתאם להסכם העסקה שנחתם עמו, שם נקבע לדברי החברה שכהונתו תסתיים לאחר שנה. להסל הייתה אופציה להארכת כהונתו ב-12 חודשים נוספים שלא מומשה.

הסל החליף את המנכ"ל הקודם ומייסד החברה, דדי שוורצברג שפרש יחד עם מספר בכירים מהחברה. לדברי גורם לשעבר בעדיקה, "אלפסי הבין כנראה שהוא לא יוביל את החברה כיצד שרצה ולא ימונה למנכ"ל קבוע ולכן קיבל את ההחלטה לפרוש".

חוסר היציבות הניהולי בעדיקה הוביל את החברה למשבר מורכב בחודשים האחרונים, שכלל גם מעבר להפסד. למנכ"ל שצפוי להיבחר בקרוב כמינוי קבע צפויה מלאכת שיקום משמעותית בחברת האופנה. 

החברה זכתה לאחרונה גם לקצת חדשות טובות כאשר גייסה  35 מיליון שקל, מהם 20 מיליון שקלים מהחברה האם גולף. בגיוס המוצלח לקח חלק גם איש העסקים דוד פורר. 


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות