אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

Innovation Cocktail

מנהלת החדשנות של Seagate בישראל: "השפעות ה-AI על שיווק וזוגיות הוא התחום הגדול הבא"

כך אמרה נועה פרנקו אוחנה, מנהלת מרכזי החדשנות של Seagate בישראל ובסינגפור, באירוע Innovation Cocktail של כלכליסט וסיסקו. עוד הוסיפה וציינה את Wordtune כסטארט-אפ שמסתמן כמוביל בתחום החדשני

25.01.2023, 21:02 | מעין מנלה

"התחום הגדול הבא הוא באופן לא מפתיע ה-AI, והדרך שבה הוא ישפיע על תחומים כמו שיווק ואפילו זוגיות", כך אמרה נועה פרנקו אוחנה – Managing Director Lyve Labs ב-Seagate, באירוע Innovation Cocktail של כלכליסט וסיסקו. סיגייט היא חברה בת 40 שנה שעוסקת בסטורג' דאטה עם 40 אלף עובדים ברחבי העולם ופרנקו אוחנה מנהלת את מרכזי החדשנות של החברה בישראל ובסינגפור.

מבחינת סטארטאפים שעוסקים בתחום שלדעתה יהיה התחום הגדול הבא ציינה את Wordtune שהוא סטארטאפ ישראלי בתחום. "התחום עדיין בחיתוליו, אני רואה עוד סטארט-אפים שקמים בנושא אבל עוד לא יצא לנו לשתף פעולה בתחום", אמרה.

במרכז החדשנות, מספרת פרנקו אוחנה, עושים את כל החיבורים, גם כחממה, גם תחרויות למציאת סטראטרפים שישנו קצת את התעשייה, מיטאפים ותוכניות השראה. "עשינו עכשיו בדיוק סשן על סטארט-אפים מובילים בתחום החלל ותחרות הסטארט-אפים השנתית שלנו הייתה ממוקדת sustainability. היו שמונה סטארט-אפים וזכה הסטארט-אפ סולוטומ. יש לנו גם קהילת Go למפתחים שאנחנו מנהלים יחד עם רדהאט", אמרה.

תגיות