אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בלעדי: חצי מעובדי המטה של בורגראנץ' יפוטרו

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
חובה לקרוא!!!!
לכל "המנהלים"!!! נראה לי שאתם שוכחים בני כמה אתם וכמה האנשים ברשת נתנו לכם ולי,טרם הנפילה, אלמלא הרשת אתם בטח הייתם מתדלקים בתחנת דקל או משהו סתמי דומה..... אז במקום ללכלך תתחילו לקחת את עצמכם בידיים ולהגיד תודה על החלק בקורות חיים שניתן לכם, שלא מעט בזכות סיגל מנסור!!!!!!!!! וכמו שחלק ממכם אמרתם, העולם הוא גלגל, אז חבל שהיום שבו אתם תהיו למטה יגיע מהר ממה שאתם חושבים. שיהיה לכולנו בהצלחה, העלייה של הרשת בחזרה זו העלייה שלנו!!!!!
אדם שאיכפת לו | 29.08.08
15.
מה התפילה של סיגל?
את בטח מתפללת שיבוא קונה עשיר שיוכל לשלם לך פיצויים על כל השנים,אנחנו מתפללים שיבוא קונה עני שלא ישלם לך שקל פיצויים, כמו שדאגת לזרוק את כל עובדי המטה,הורים לילדים ואמהות חד הוריות,הוא ידאג לך. רק שתדעי החיים הם גלגל פעם למטה ופעם למטה, הלוואי שכל העובדים יסתדרו ויהיו למעלה, אז את תתגלגלי במדרון ותהיי למטה.
דודי שמחה | 28.08.08
13.
רשימת פיטורים
אם זה נכון מה שכולם כותבים אז זה גועל נפש ,גם אצלי סיגל מעולם לא ביקרה,לא בתור מנהל ובטח לא בתקופת ההכשרה,אפילו ששאלתי השבוע מה יהיה עם השכר היא דאגה לנפנף אותי מהנייד. הלוואי שגם לך לא תהיה משכורת סיגל ואני מקווה שיתייחסו אליך מעכשיו כמו שאת התנהגת אלנו כל הזמן. **
סתם מנהל בסניף שלא עובד | 28.08.08
7.
מנהלת כח אדם???
במקומך סיגל הייתי מתבייש בתואר מנהל כח אדם,סיבוב קבוע של 3 סניפים (בת ים-עזריאלי ואבנת) לא נחשב לביקורי עובדים, ללכלך על כל המנהלים בישיבות מנהלי אזור(אובנת,דיזנגוף,אופרה,רמלוד וכ') לא מעיד עליך הרבה. לדאוג לרוני ** לא נחשב כעבודה כלל וכלל, ידעת רק לבחוש כנגד המנהלים והעובדים לטובתך האישית ורק בגלל זה אנחנו מקווים שתשלמי את המחיר. הרי כל רוכש פוטנציאלי יבין ברגע אחד של שיחה איתך היכן את ראויה להמצא. תתביישי לך על היחס לעובדי המרכז ומנהלי הסניפים,לא תגיעי רחוק,גם זמנך יגיע.
אחד שיודע | 28.08.08
4.
גם מי שחזר לא קיבל כסף
הבטיחו לנו שמי שיחזור לעבוד יקבל ביום חמישי 20% ובשבוע הבא עוד 20% עד סוף ספטמבר, אתמול עבדתי. הבעיה היא שהתקשרתי לבנק היום ולא קיבלתי שקל!!!!! רשת בורגארץ הבטיחו לי שוב הבוקר שאני אקבל את הכסף היום אך זה לא אפשרי כי כל העברות מתבצעות בערב!!!
עובד בורגראנץ | 28.08.08
2.
מנהלת משאבי אנוש
מנהלת משאבי האנוש הינה מאבני היסוד של רשת בורגר ראנץ'. כל מעשיה היו ויהיו תמיד לרווחת וטובת העובדים ורשת בורגר ראנץ'. אם היה לכל העובדים כולל העומדים בראשה את הלויאליות, חריצות ומוסר העבודה הגבוה שהיא מפגינה לאורך כל שנת עבודתה, הרשת לא הייתה מגיעה למצבה היום. גם היום , למרות כל הקשיים היא משקיעה ומתאמצת לטובת כל המערכת. היא בעלת זכויות רבות ורבים מעובדי הרשת לאורך כל השנים יעידו על כך. יישר כח !!!!
חבר אמיתי | 28.08.08
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת