אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

48 מנהלי סניפים מושבתים של בורגראנץ' הוזמנו למפגש עם המפרקים

3 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
סיגל מנסור האחת והיחידה....
סיגל אני מקוווה שאת כמה בבוקר ומסתכלת טוב במראה כי מנהלת משאבי אנוש צריכה לדאוג לעובדים ולא לעצמה ולמקורבים שלה להלן רוני שהפך בין לילה למנהל תפעול ולגברת שולי שתפקידה עדיין לא ברור ונישארה במערכת נציגי המפרקים שימו לב טוב מי שמושך בחוטים ותיראו לבד איך אירגון שמנוהל ע"י מנהלת משאבי אנוש שאין לה כל הכשרה בנושא מייעצת לכם את מי להשאיר ומי דינו ללכת לביטוח לאומי
אחת שיודעת | 01.09.08
2.
אנשים אתם יורדים לפסים נמוכים
אחי אני במצב בדיוק כמוך אבל מאוד מיותר להעביר מסרים דרך המחשב לעובדי מטה אחרים בשורה התחתונה הם לא אשמים במצב הכתובת היא בנאדם אחד שבסכ"ה לקח על עצמו משהו שגדול עליו וכולם נפלו איתו. אני בטוח שאף אחד כולל הוא לא היה רוצה באמת במצב הזה . אבל כרגע זה המצב וזה מה שיש . אז מספיק לבכות כמו ילדות קטנות ולחפש אשמים אנחנו כבר נקלענו למצב שלא באשמתנו . עכשיו מה שנותר זה להלחם על מה שמגיע לנו ולמצוא פתרונות אחרים על מנת לפתור את הבעיה ולדאוג גם לעובדינו הנערים והנערות שכרגע מאוד מבולבלים . ב-ה-צ-ל-ח-ה.
מנהל סניף | 31.08.08
1.
סיגל , אני מקווה שאת ישנה טוב בלילה
כי אנחנו לא ממש ישנים,תראי לי מנהלת כח אדם שבתקופה הכי קשה לא ענתה לטלפונים,הגדלת ועשית אפילו סגרת את הנייד שלך.אנחנו שמחים ששלחת מייל של תמיכה,הבנו שאת גאה בנו הבעיה שאצלך אחד בפה ואחד בלב. לא מאמינים לך , אפילו לא לשניה. עשרים שנה ברשת ומתנהגת כמו אחרון העכברים.
סתם מנהל שלא עובד | 31.08.08
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת