אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בלעדי: קניון שבעת הכוכבים יגיש בקשה להתרחבות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
צריך טיפול שורש
הבעיה העיקרית של רחוב סוקולוב לא נפתרה , אומנם הרחוב והמדרכות החדשות יפות אולם יש פער גדול בינן לבין המבנים שברובם בעלי פונציאל של בניה לגובה נותרו מיותמים ובעלי חזות מוזנחת וכן ,עם כל הכבוד לדת ולאמונה , חשיפת בית הכנסת הגדול, הריסת החומה והעצים שהיו מסביבו עוצרים ומונעים את הפיכתו למרכז בילוי לצעירים של הרצליה וגם למבוגרים יותר. הבדיחה היא שגם בנו לידו תיאטרון בהשקעה גדולה שאינו יכול לפעול בימים שרוב האנשים מקדישים לבילוי. אני מכבדת את הדת והמסורת אבל באיזה שהוא מקום יש כאן כפיה .
סיל שאיכפת לה  | 23.10.08
4.
לאדון ההרצלייני מס' 2 - עדת מלעיזים? שיפוץ מבורך? - אתה בכלל יודע איפה זה רח' סוקולוב בהרצליה?
הגברת הרסה את מרכז העיר הרצליה. המרכז הזה אמנם היה מוזנח וזקוק לשיפוץ, אבלמזה ועד לשתק אותו לגמרי? מה ייעשה כאשר בעלי בית ישן ברח' סוקולוב - ויש כמה וכמה כאלה לאורך הרחוב - שהם בני 60-70 שנה - כאשר הם ירצו להרוס אותו ולבנות במקומו בית חדש? איך בדיוק תגיע לשם משאית? איך יבצעו את העבודה? יעלו על מדרכות ברצלונה שהיא בנתה שם? אתה אפילו לא יודע איפה זה סוקולוב. אמרו לך לכתוב על מוסדות תרבות חדשים? הסינמטק הוא קולנוע היכל הוותיק שקיים שם הרבה לפני שהיא הפכה לראשנית העירייה. בית האזרח קיים במקום 50 שנה. איזה שטויות. לפחות שתהרוס את הצריף שהיא בנתה בחזית בית הכנסת כדי ליחצן את "המרכז החדש" שלה. מעניין אם היא קיבלה רישיון בנייה על הקמת הצריף הזה... כל מי שמארח מישהו מחוץ להרצליה שומע ממנו את התלונות על המפגע הבטיחותי-תחבורתי שתקעו לנו במרכז העיר. בכייה לדורות זה בלשון המעטה.
גלי | 09.09.08
2.
שיפוץ רחוב סוקולוב
השיפוץ של רחוב סוקולוב הוא הצלחה גדולה ! מרחוב מוזנח מזוהם ומתפורר הפך הרחוב לפנינה והתווספו אליו מוסדות תרבות חדשים כגון הסינמטק ובית האזרח ערך הדירות באזור עלה בעשרות אחוזים מאז השיפוץ לטענה המגוכחת שהפיכתו של הרחוב לחד סיטרי יוצרת פקקים אשיב שפקקים היו ברחוב גם לפני השיפוץ ושהרעיון הוא להסיט את תנועת כלי הרכב מהמרכז העירוני לכבישים העוקפים כדי להחזיר אותו לתושבים קשה לי להבין את עדת המלעיזים על השיפוץ המבורך הזה
הרצליאני | 09.09.08
1.
סוקולוב???? שיפוץ??? שיקום מרכז העיר??? בדיחה!!!
עבודה יפה ליחצ"נים של ראשנית העירייה המכהנת - החיבור בין הרחבת הקניון - שהיא התנגדה להקמתו בהיותה חברת מועצה. הקניון הוא ממש לא הצלחה שלה, אלא של היזמים, שהצליחו להתגבר על התנגדותם של חברי מועצה מן הזן המגוחך של ראשנית העירייה דהיום. שיפוץ רח' סוקולוב יילמד כבכייה לדורות, כעבודה אומללה של ארכיטקט שכנראה לא הבין מה הוא עושה ושל מנהיגות עירייה שלא הצליחה לראות מעבר להדמיה שכנראה הראו לה ולצערנו מערכת משפטית שנתנה לזה יד ודחתה כל ערעור שהוגש לה. היום תושבי הרצליה חיים עם שביל עיזים מסוגנן שיצר בעיה תחבורתית בטיחותית בלתי אפשרית. שביל עזים חד סטרי שחסם את הכניסה למרכז העיר מכל מי שמחפש משהו במרכז. שביל עזים שבצידו מקומות חניה ספורים, שכל מי שמעז לרצות לחנות בהם עוצר לדקת דומיה את כל התנועה בשביל, כולל כל רכב חיוני שבאותה עת רוצה לעבור. שביל עזים שמסתיים בכיכר מגוחכת שלא מצליחה לנקז את התנועה ממנו ובכך מי שעשה את הטעות ונכנס לתוכו משלם מחיר של פקק תמידי שקיים במקום. בתי הקפה במרכז משמשים את דרי הסביבה ולא יותר מזה והמדרכות הרחבות סטייל ברצלונה משמשות יותר את המטפלות הפיליפיניות של קשישים סיעודיים בכסאות גלגלים שמתקבצים בהם מכל הסביבה - וזה בסדר - אבל אחרים מדירים רגליהם. שביל עיזים שחיסל את המסחר בעיר. יותר חנויות נסגרות מאשר נפתחות ואלה שבכל זאת נפתחות מתוך איזו שהיא תקווה של המשקיעים בהן, נסגרות אחרי זמן קצר ביותר. הגברת לא שיפצה את רח' סוקולוב. בהרבה מאד מיליונים היא דאגה לבדיחה עצובה שתיקשר עם שמה, אלא אם ראש העירייה הבא יידע באומץ לב רב להתאים את המקום לחיים ולא לנסות בכל מחיר להתאים את החיים למקום.
גלי | 09.09.08
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת