אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

יוסי שלי מואשם בהגשת תצהירים כוזבים בעניין חברותו בליכוד

41 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

37.
תגובה ל-29
לאדוני הפרקליט שלום רב. נכון שאנחנו לא מכירים את המערכת המשפטית, אבל לא צריך להכיר אותה, כדי לראות את העובדות. חקירה שנמשכה 6 שנים (ולא מדובר בתיק רצח - לקח להם 6 שנחים כדי לבדוק אם ההצהרה הייתה נכונה או לא?) ומנגד הגשת כתב אישום רגע לפני הבחירות. מי שמכיר אותי יודע שאני לא בעד שלי ובטח לא תומלך בו. אבל יש מינימום של צדק שמגיע לכל בן אדם ונראה שזה לא המיקרה הפעם.
עמוס | 16.09.08
36.
להוציא כתב אישום שבועיים לפני בחירות?
למס' 29, אדוני הפרקליט. נכון, אנחנו לא יודעים כיצד המערכת המשפטית פועלת, מה שאנחנו כן יודעים ש-6 שנים להמתין עם כתב אישום ואחר כך לשלוף אותו שבועיים לפני הבחירות - זה מסריח. בדיוק כמו הסיפור על היהודי שקנה עוף ובדרך הביתה נפל לו העוף לערימת חרא. לקח היהודי את העוף לרבי ושאל אותו: רבי, העוף כשר? הרבי ענה: זה כשר אבל מסריח. מי שמכיר אותי יודע שאני לא מחבר של שלי ובטח לא אוהד שלו. מה שכן, צירוף המקרים של הזמן הממושך מתחילת החקירה (6 שנים) ועד להגשת כתב האישוום (רגע לפני הבחירות) מלמד שמשהו מסריח בממלכת הפרקליטות. זה מזכיר לי סיפור על פרקליטה שהדליפה נייר על חקירה שבוצעה נגד ראש ממשלה, שהפרקליטות שמרה בסודי סודות. כנראה שבפרקליטות מחלקים את הקהל הישראלי לשני סוגי אנשים: האנשים החשובים והאנשים החשובים פחות.
עמוס | 16.09.08
35.
מענה ל 32
א. תודה על הסברך !! ב. אסור שאדם כזה יופקד על קופה ציבורית ו/או יכהן בתפקיד ציבורי. ג. אזרחי באר שבע , חייבים לדעת את האמת לגביו!! ד. אני ממליץ בפניך לפנות למבקר המדינה ולדרוש כאזרח העיר לקבל את תוצאות חקירתו , או לחילופין לדרוש מהמועמד הסבר ברדיו דרום ואם יש לו שכל הוא יסיר את מועמדותו , כי לפחות ע"פ מה שמתגלה לכאורה אי זה מהווה סכנה.................... בברכה אזרח הגון ומוטרד
אזרח הגון | 16.09.08
32.
תגובה ל-30 : מדובר בעיסקה מפוקפקת לכאורה לרכישת סניף הדואר בעומר.
הנושא נחקר עי מבקר המדינה וכדאי שהציבור ידע מה התוצאות לפני שיצביע לטובת יוסי שלי בבחירות הקרובות. לא מספיק לחשוף לציבור רק את קצה הקרחון. יש לחשוף את הקרחון כולו. ואתם תומכי שלי באשר אתם "טלו קורה מבין עיניכם".
עומרי | 15.09.08
29.
לכל התוקפים את המשטרה.
אינכם יודעים או מבינים כיצד פועלת המערכת המשפטית. לפני שאתם מגיבים שלא לענין אנא לימדו את הכללים. ששלי ילחם על חפותו אם יש לו כסף לבזבז על מסע בחירות הזוי יש לו גם כסף לעורכי דין שיגנו עליו. אגב, זכות הציבור לדעת מהם מקורותיו הכספיים למסע בחירות כה יקר שהוא מנהל.
הפרקליט | 15.09.08
28.
לכל יפי הנפש המגינים על שלי "המסכן". יש לי מה להגיד לכם.
א. אם הוא כל כך רציני ישר וחזק כפי שאתם מנסים להציגו אז שיתמודד על חפותו. ב.אם גירסת הפרקליטות תתקבל מצידי שילך לבית הסוהר למלוא התקופה הקבועה בחוק. ג. לא יעלה על הדעת שאדם החשוד במעשה פלילי וגם הוגש נגדו כתב אישום מכח חוק ימשיך להתמודד לראשות העיר שיפרוש לאלתר!!!!!
בוריס | 15.09.08
27.
הצחקתם אותי..הדברים הכבדים על שלי טרם נחקרו!! מה עם המבקר????
אם מישהו היה מפרסם את דו"ח מבקר הפנים של רשות הדואר אז האיש הזה (שלי) לא היה מעז להתמודד אפילו לועד הבית שלו. מבקר המדינה משום השהה דו"ח חמור נגד שלי מסיבות לא מובנות. כעת שהאיש מתמודד לראשות העיר באר שבע משרד המבקר חייבים להתעורר!!
אלינור ב. | 15.09.08
22.
לתגובה 9 - מערכת המשפט שלנו מחורבנת וזה לא הוצאת דיבה... כל השופטים יפי נפש...
עם הפושעיםפ האמיתיים עושים עסקאות טיעון ועם מלח הארץ שמנסה להנהיג את העם עושים חשבונות פוליטיים... תתבייש לך בעצמך, היום שופט בארץ מעמדו יותר גרוע מעבריין... השופטים הם גורם הפשע הגדול במדינה! הפשע ברחובות חוגג! כל יום נסיון חיסול ואתה השופט יושב בפנטהוז או בוילה שלך מנותק מהעם, פשוט מקומם!
אזרח שמודאג ממערכת המשפט | 15.09.08
21.
הכנסו!!!
האיש שתמונתו מתנוססת ברחבי העיר ומתיימר להיות ראש עיר, הוא מושחת ורודף בצע, שבתפקידיו הקודמים נחשד בעבירות רכוש גדולות (רכישת נכס בישוב עומר) ובהעסקת מקורבים ופיטורי עובדים ממניעים פוליטיים. פרקליטות המדינה אף החליטה בזמנו כי עבירות המיוחסים לו מחייבות הדחה. לציבור הבוחרים, ראו הוזהרתם.
אריאל | 15.09.08
15.
זכותו של ציבור הבוחרים לדעת מה עלה בגורלן של החקירות האחרות נגד שלי !!!!!!
אולי סוף סוף תצא האמת לאור והציבור ידע את כל האמת על המועמד הזה לרשות העיר. יותר מידי סיפורים עליו מתרוצצים מפה לאוזן שרק הולכים ומתגברים. והנה עכשיו הידיעה שמאמתת את השמועות, לפחות בחלקן,, אבל כנראה שזה לא הכל על מעשיו של האיש בתפקידים הציבוריים הבכירים אותם מילא. ידיעה זו שפורסמה היום רק מחזקת בי את ההרגשה שאסור לבחור בו לראשות העיר.
עדנה | 14.09.08
13.
חוצפן-שלי רוצה את הקופה של העיר באר שבע לחלוב אותה.קומבינטור!!
באיזה מדינה עוד היה את העוז והחוצפה לאיש כזה להציג מועמדות לראשות עיר או לתפקיד אחר? רק כאן וכולם שותקים..בכל תפקיד ציבורי שכיהן נפתחה נגדו חקירה . איפה מערכותהמשפט? למה התמהמהו עד היום? מה עם החקירות נגדו בדבר רכישתו המוזרה של הנכס בעומר? מדוע מבקר המדינה שהתחיל לחקור אותו נדם ונרדם בשמירה?
מבקר המדינה כשל | 15.09.08
8.
יוסי שלי תמשיך לרוץ - הם מ-פ-ח-ד-י-ם! מעניין מי עומד מאחורי זה, בטח הפחדנים של רוביק...
אין איש שמגיע לדרגים כאלה ולא מקבל פתאום כתבי אישום כאלה... הבנאדם תותח! ראש העיר הבא של באר שבע... ושיתר המתמודדים הפחדנים יציגו קורות חיים מבישים ויחזרו לתיכון להשלים בגרות באנגלית...
איתי | 14.09.08
3.
רואים לו בעיניים שהוא קומבינטור לא קטן, אסור שיבחר לראשות העיר !
בן אדם מסכן שמנסה לסובב אנשים על אצבע, באחת הכרזות שלו היה כתוב משהו בסגנון "54% תומכים ביוסי שלי - ולמטה בכתב קטן: מתוך גולשים באתרי הספורט". עד שבאר שבע בתנופה אסור שאחד כזה יהפוך להיות ראש עיר כי תוך שבוע כל "החברים" והמשפחה יחליפו את עובדי העיריה והכסף יתחיל לזרום לכיס שלו במקום להמשך קידום העיר
אלכס | 14.09.08
1.
שומרים תיקים על אזרחים
איני מכיר את שלי ואין לי זיקה מפלגתיתי עימו אבל חורה לי המשטר של הפחד הקיים במדינה. המשטרה השלומיאלית הזו יודעת לשמור תיקים על אזרחים ובשעת הצורך לנפנף כנגדם. בכדי לעזור לחבר מפכ"ל לשעבר שולפים תיק מלפני 6 שנים. מי שראה את הסרט חיים של אחרים יבין שמצבנו לא טוב יותר מאשר במזרח גרמניה הקומוניסטי.
גרי | 14.09.08
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת