אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הכוכבים של רדיו 99 טוענים: ארקדי עזב בלי לשלם משכורות

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
אני מאושרת
אני שמחה שסגרו או סוגרים את התחנה לפחות על מנת שורדה רזיאל תלמד לקח שלא בוגדים ... היא בגדה במאזינים שהיו לה ב- 103 FM מבלי להניד עפעף .. חשבה רק על האינטרסים האישיים שלה . עכשיו שתוציא כספים על עורכי דין משפטים וכו' והלואי ולא יהיה לה עבודה ברדיו , זה עונש מינימאלי שמגיע לה .
עדי | 24.11.08
5.
מגיע לכם.
מי שעוזר למישהו כזה (ומה שהוא אמר אחרי הבחירות בירושלים מראה בדיוק מי הוא), מגיע לו שלא יקבל שקל. ורק נזכיר במי מדובר, שלא נשכח: עמנואל רוזן, אורלי וילנאי, גיא מרוז, לינוי בר גפן, אייל ברקוביץ', אופירה אסייג, אראל סג"ל, גל גבאי, ורדה רזיאל ז'קונט, גיא פינס (וסליחה למי ששכחתי).
מישהו | 17.11.08
3.
עובד לשעבר
לפני יותר משנה עזבתי את התחנה. כהכל שם נודף ריח ביאושים של התנהלות שערורייתית, חוסר מקצועיות, מאבקי שליטה ובעיקר - פלטפורמה נהדרת לכל מיני אנשי טלויזייה לשעבר - להתגלח לראשונה בתעשיית הרדיו. אני ברחתי מזמן. רוב האנשים הסתובבו שם עם אייקונים של דולרים במקום אישונים. שום חלוציות, שום עשייה מבורכת, ושאף אחד לא יספר לכם על חופש עיתונות. אתם לא באמת מאינים לזה נכון?
 | 17.11.08
2.
האיש הזה עשה הרבה קיבל מעט
האיש הזה עשה הרבה במלחמת לבנון השניה דאג לאוכלוסיה מפוחדת ודאג לצרכיה . בבית חולים ביקור חולים הציל את העובדים מפת רעב . הציל את בתר ירושלים שלא היו להם משאבים להמשיך ולהתקיים . המשטרה רודפת אותו /תושבי ירושלים לא בחרו בו אפילו למועצה כל מה שהוא מנשה לא הולך כי התיקשורת סימנה אותו . האיש הזה פשוט צריך לדעת שאין לא סיכוי בארץ /כך מעודדים אנשים בעלי ממון לא להגיע לארץ ולהשקיע /הוא לפחות עשה למען המצדינה מה שהאחרים והממיסד לא עשו כלום " גם במשבר הכלכלי העולמי שר האוצר בר און ופישר לא עושים כלום . לפעמים קשה להבין את העולם שהוא מתאכזר לאנשים טובים .
elkyamsl | 17.11.08
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת