אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

פאנל "כלכליסט": "לא נראה יותר פתיחות של מסעדות בסכומי עתק כמו שראינו לאחרונה"

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
אורקה
עד כמה עצוב.. אורקה היוותה עבורי מסעדת חלום כמעין ניורוונה באמצע המציאות הישראלית. לשמוע על סגירתה בעקבות השפל הכלכלי המתרחש עלינו היה כפיגיון בליבי. אורקה היא מסעדת השף הראשונה בישראל, וזאת אני אומרת בלב מלא. אוהבת עד מאוד ורוכשת רק כבוד ואהבה נכזבת גדולה למשהו שאולי לא ישוב עוד להרבה מאוד זמן.. נתראה בגילגול הבא של אורקה או אולי בפיקןק שאין מילים לתארו... תודה לכם אגב, על שלפחות נשאר הפיקוק להתענג עליו... המון פירגון והמשך ציפייה למשהו חדש..
ליאורה | 30.11.08
4.
טיפ-פיתחו סניפים בשכונות
במקום להיות בנאלים ולפתוח עוד מסעדה ליד מסעדה מתחרה בלב העיר פיתחו סניף באזורים בתל אביב בהם התחרות פחותה-כמו בשכונות הצפוניות (שם לאנשים יש כסף לשלם על הארוחה, והכוונה היא לכל השכונות חוץ מרמת החיל) ואפילו בשכונות הדרומיות-תתפלאו, גם שם יש אנשים שאוהבים לאכול טוב. חישבו על מסעדה בתוכנית ל למשל. אם היא תתאים לקהל המשפחות שגר באזור הפוטנציאל יכול להיות מדהים!!! (ומשפחה זה לקוח מצויין, שקונה הרבה מנות, בייחוד אם יש התאמה למנות ילדים) היום יש במרכז המסחרי ב-ל רק בית קפה כך שהקרקע בתולית ומחכה ליזמים. השכונות יכולות להיות מיקום נהדר גם לבתי קפה (שיש כבר) ואפילו פאבים.
תל אביבי | 27.11.08
2.
יעבור את זה בשלום
יש לזכור היטב לאחר כל תקופה של אי וודאות מתחילה עלייה חדה באופן פתאומי ולא צפוי, כך קרה ב2003 ואני מאמין שכך יקרה עכשיו, יש לציין שזה משבר עולמי ואינו כמו המשבר הקודם שנבע בעיקר מאנשים שפחדו לצאת מהבית בגלל המצב הבטחוני... יהיה טוב בכל מצב....:)
אחד שמבין | 27.11.08
1.
יש הבדל בין המשבר של שנת 2001/2 למשבר הכלכלי היום.
אז המשבר נבע מבעיה ביטחונית והמשבר הכלכלי היה מקומי בלבד.וברגע שהבעיה הביטחונית ירדה בהיקפה המשק חיפש הזדמנות לפרוץ קדימה. היום המשבר עמוק רחב ואני לא חושב שאנחנו יודעים את כל השפעתו אנחנו רק בראשיתו. בעצם אנחנו לא יודעים כלום על המשבר הכלכלי. ולא לשכוח בארץ מאיים לפרוץ משבר בטחוני גדול.
N | 27.11.08
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת