אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"מוכרים פה פנסיה במבצע וזה יתפוצץ לנו בפרצוף"

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
בואו נראה מה מציעים בתי השקעות
נגיד אעביר את קופת הגמל הנזילה להכי סולידי, קרי קרן המשקיעה באגח"ים שקלים של המדינה,(מק"מ) כאשר הריבית שם יורדת לברוטו 2.5% לשנה , תורידו דמי ניהול של כאחוז לשנה מה ישאר לעזזל? בשביל זה אני לא צריך אותם, אנהל זאת בחשבוני בבנק בלי טובות ותמיד אהיה זמין לכספי
מורדו | 01.12.08
4.
רונן טוב ממקפת שעשעת אותי
לגבי נושא דמי הניהול - מי אם לא 3 הקרנות הגדולות, לרבות מקפת, גרמו לד"נ הפסדיים בפנסיה במכרזים שונים ומשונים. חברים ומרוויחים הפך להיות כבר מחיר לפראיירים והיום פשוט נהיה בונטון להפסיד בפנסיה. ואני לא מתייחס למענקי ההיקף שבהם אתם משעבדים 17 שנות רווחים עתידיים שלהם כעמלה.
אריאל | 30.11.08
2.
ניהול קופות הגמל התגלה כחובבני ולא מקצועי
פשוט טימטום להשאיר שם את הכסף בפרט שאת העמלות הם לא גוזרים כיחס ישיר מביצועים אלא בכל מקרה גובים כך שלא נתן להם שום מוטיבציה להערך למשבר הציבור לא טיפש והצביע ברגליים.. כולל אנוכי. ביום שתקום קופת גמל שתגבה עמלות רק מהרווחים , למשל 15% מהרווח - זה ישנה את התמונה , זה יראה על איכפתיות יד על הדופק. אך במצב דהיום זה פשוט טמטום.. להשאיר את הכסף בקופות הגמל ו/או קרנות ההשתלמות. אין שום יתרון וגם כל הטבות המס חסרות כל משמעות ברגע שהקופה נכנסת להפסד ( די בהפסד של %4 לקופה + דמי הניהול והרי לכם הפסד בקרן). אז שלא יספרו לכם סיפורים.. גם המשיכה של ההפקדות החדשות משנת 2008.. תהיה מחוייבת במס.. כך שנוצר מצב שהיום קופות הגמל הם קופות בלוף אחד גדול !!!!!
שרון | 30.11.08
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת