אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

משרד התשתיות מקדם חקיקה למכונית החשמלית

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
לא הבנתם
הסיפור לא קשור לכסף אלא לכמות החשמל שחברת החשמל מסוגלת לייצר עבור 7 מיליון תושבים עסקים למינהם מועצות אזוריות ועוד. כולנו צורכים חשמל ועכשיו כשיהיו מכוניות חשמליות אנחנו נצרוך יותר חשמל אין ספק שצריך ליזום עוד תחנות כח במדינה רק שהפעם אני מקווה שהם יהיו ירוקות. אלי מהקריות אתה צודק חברת חשמל בקושי מייצרת אנרגיה נקיה אז איפה אנחנו באמת חוסכים בזיהום? תחשוב כמה כלי תחבורה מגיעים למרכזי הערים איפה שאנחנו גרים עובדים ומגדלים את הילדים ופולטים שם את כל הפיח ומזהמים את האוויר? אז תחשוב שכל הזיהום אוויר הזה הורג אותנו ותחשוב שכולו עד 2020 יעלם!!! אני באופן אישי מקווה שבנוסף כל שאר תחנות הכח המזהמות יעלמו גם הם ונתחיל ליצר אנרגיה סולארית וגאוטרמית ואז לכולנו יהיה BETTER PLACE
ירושלמי | 14.12.08
7.
שותפות המדינה בפרוייקט
עד כה כל הפרויקטים בנושא רכב חשמלי נכשלו בעולם מכוון מכוון שיש צורך בעזרה ממשלתית , מיסוי מתקן , תשתית לאומית ועידוד .שי אגסי כבר הבין את זה וכל השאר יבינו בהמשך. בהתחלה יש צורך בעידוד אחר כך שתיהיה מסה קריטית כבר לא יהיה צורך בעידוד , זה יוכיח את עצמו ללא עזרה . כבר היום ברור איזה אפקט אדיר על העולם זה יחולל כולל ביטחון העולם והסרת התלות משכננו . גם אינטל קריית גת קיבלה עזרה , גם כביש 6 ועוד ועוד. בסוף תיראו שהשיטה המחורבנת בארץ עוד תצליח . שתבינו אני סולד משחיתות אבל צריך להיות קשר בין הון לשלטון כדי שדברים יזוזו , אחרת ניהיה כמו איזה מדינה במזרח אירופה.
ניר אלפרוביץ nir alperovich  | 12.12.08
4.
מישהו יכול להסביר לי את החישובים הבאים ?
ציטוט הוא קובע שטעינה שעליה יהיה פיקוח רגולטורי לא תדרוש תוספת כוח לייצור החשמל הנוכחי במדינה. לעומת זאת, טעינה ללא פיקוח תדרוש הקמה של שבע יחידות ייצור חשמל חדשות למה המציאו אבקת חשמל בעמודים ? אם לא נטען דרכם המדינה תתמוטט ? גם החשבון של העלות לא מובן לי. בהנחה שקילווואט שעה עולה כחצי שקל. ונסיעה מתל אביב לחיפה כשעתיים. ובהנחה שכמו שכתוב מכונית צורכת 0.2 קילוואט שעה החישוב צריך להיות 2 (שעתים) כפול הצריכה בשעה 0.2 כפול המחיר 0.5 שקל שזה צריך לצאת גם אם טעיתי כמה שקלים. איך הם מגיעים למספרים האלה ?
יורם  | 11.12.08
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת