אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

איך עושים אנטי אייג'ינג למטוסים

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
גם אני שמתי לב שהם שוכרים מטקבקים בתשלום. ממש לא ראוי.
כל פרסומת שנייה באינטנרט, הם מציעים לקחת את הנקודות שאנשים צברו בעמל רב ולהטיס חיילים. נו באמת. אתם צריכים את הנקודות שלנו או שאתם מחפשים דרך להעלים לנו רבבות נקודות. הרי המטוסים ריקים בתקופות הללו. והאמת, זה באמת לא תענוג לטוס עם כל הדוסים האלו, ולאכול את החביתה עם הפיטריות, מלפני 4 שנים ,שחיממו במיקרו. אני מעדיפה לטוס עם חברה שיודעת באמת, לתת שירות, בכל המובנים, עם מטוסים חדישים ומשוכללים (ולא ענתיקות שעברו הסבות והסבות והסבות ו....).
רותם | 17.01.09
8.
ניהול נכון של תחזוקה מוביל לרמת בטיחות טיסה גבוהה, וזה מה שהאיש עושה ולכן כל הכבוד
ניהול תחזוקה בחברת תעופה הוא נושא מורכב מאוד, חברת אל על הגיע לאחרונה להישגים רבים בזכות הניהול הנכון של הסמנכ"ל הנוכחי, הדיוק המבצעי שהושג לאחרונה הוא בשיא של כל הזמנים במהלך ה-60 שנים האחרונות מאז הקמת החברה,כנ"ל גם בתחום הביצועים בתחום בטיחות הטיסה ואיכות התחזוקה וזו דעתם גם של הגופים המפקחים הרגולטורים, הישראלים האמרקאים והאירופיים.
אבי | 16.01.09
7.
3 צודק, מסתבר שהם באמת משלמים כסף עבור יחנות. זה ממש מגוחך.
איזה מצחיק זה שהם מזכירים כל פעם את האירועים בגאורגיה, ובסוף מה - את הארונות מבומבאי הטיס בכלל מטוס של חיל האוויר. גם ישראייר וארקיע ישמחו לטוס לכל מיני מקומות שעד החברה שומרת בקנאות ולא מאפשרת תחרות הוגנת. אני ממש לא מחכה שאל על תציל אותי באסון. לפחות בתחום הזה, אני סומך על הצבא. שילכו ויטיסו חרדים בטיסות של גברים לחוד ונשים לחוד, ואני אמשיך לאכול שניצל וינאי בטיסה לאירופה. האמת, כשאני נזכר עכשיו, ממש בא לי להקיא רק מהריח של המושבים המעופשים של חלק נכבד מהמוטסים (שיותר מבוגרים ממני)... אין ספק שחברה אירופאית, מכובדת, נותנת תמורה מלאה יותר לכסף.
משה שרון | 15.01.09
6.
לא לסמוך על הגוים
אם יפול טיל גראד בשדה התעופה כל חברות התעופה הזרות יבטלו את טיסותיהם לארץ. אז כולם יברכו שקיימת חברת תעופה ששמה אל על שטסה בכל מצב גם כאשר נופלים טילים כמו במלחמת המפרץ. אז יצוצו כל התבוסתנים המשמיצים והם יהיו הראשונים שיברחו מהארץ ואני משאיר לכם לנחש מי יטיס אותם
יוסי | 15.01.09
5.
ל- 3 שכנראה לא יודע על מה הוא מדבר !!
אלעל בשלוש שנים האחרונות הצטיידה במספר רב של מטוסים חדשים 777 ו 737 אם האופציה לטוס בחברה ישראלית אלטרנטיבית אז כדאי שיבדוק טוב טוב את גיל המטוסים שלהם. אלעל היא הבחירה האידיאלית לנוסע הישראלי הן בשירות והן באיכות. קל מאוד להשמיץ אבל בימים קשים (כגון אירועי מומבאי,גיאורגיה, ובנקוק) כולנו נשבח ונהלל את החברה שלא תחשוב פעמים ותביא אותנו הביתה מכל קצה בגלובוס. ואני לא יחצן של החברה, פשוט היא הביאה אותי הביתה כשחברות אחרות פחדו לטוס.
 | 15.01.09
4.
בשיא החוצפה הם עוד מבקשים נדבות שניתן להם את הנקודות שצברנו, "כאילו" להטיס חיילים בודדים
ממש שערוריה. הרי בחורף ישנם מטוסים עם כל כך הרבה כיסאות פנויים, אבל זאת הזדמנות לקומבינה הישראלית לקחת נקודות ששוות ערך רב. פשוט שוד לאור היום, ועוד בשם של התנדבות, עזרה לחיילים, ועוד כל מיני שמות מגוחכים.
יוסי בן טובים | 13.01.09
3.
מס' 2, שנשכר על ידי חברת יחצנות שוכח שלאל על יש צי של מטוסים די מיושן.בטיחות? נקווה.
הצי של אל על, ברובו ותיק ועתיק מציי מטוסים המקובלים באירופה. החברה נוהגת לשכור שירותי יחצנות בכל פעם שיש איזכור שלה באתרי האינטרנט. הם שוכחים לציין שהמטוסים עוד שימשו בעבר, חברות זרות, כמו העיסקה ההזוייה שנעשתה עם סינגפור איירליינס.
מאיר בעל הנס | 13.01.09
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת