אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מלחמת זוגלובק במעבדת בקטוכם

44 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

42.
מנכ"ל המעבדה - ראש קטן?
מנכ"ל בקטוכם מדבר כמו טירון. מה זאת אומרת אנחנו לא מז"פ?!!!. במקום לקשקש תציג את הרישומים שמתייחסים לדוגמא שהגיעה למעבדה לבדיקה. האם הייתה מקוררת?, האם הגיעה באריזה שלמה או פגומה? מי דגם? וכו'. המנכ"ל המכובד יודע טוב מאוד שאם הבודקים מטעמו לא שומרים על הפרוצדורות הרישום, עלולים לשלול את הסמכתו לבדיקות מזון.
מכיר מעבדות | 17.02.10
40.
זוגלובק- לא הגזמתם?
תגידו זוגלובק- אתם לא חושבים שהגזמתם? בדקתם? מצאתם מאיפה הגיעו שאריות חלב למוצר שלכם או שרק ניסתם להפיל את האחרים? אתם באמת חושבים שמישהו יאמין שהורים לילד ארלגי יזרקו חלב לשקיות בשר יתנו לבן שלהם לאכול את זה, ישלחו את זה למעבדה ואז יתבעו אותכם? מה כולם נוכלים? זוגלובק - הגיע הזמן לבדק בית. בדק בית רציני!
אבנר | 24.03.09
39.
בקטוכם- מעבדה מצוינת.
כלקוח של בקטוכם אני מעיד מעדות אישית: בקטוכם מעבדה מקצועית, ענינית, רצינית, נעים לעבוד מול אנשיה. אני משוכנע בתוצאות הבדיקות שלהם וכל מה שהם קובעים מבחנתי זו עובדה. חד וחלק באופן שאינו משתמע לשתי פנים. על בסיס התוצאות של הבדיקות שלהם אני לעיתים מקבל החלטות ששוות ערך להרבה כסף. עלו והצליחו, המשיכו לספק מידע אמין ומקצועי ללקוחותיכם לקוח מרוצה, מאוד מרוצה
אחלה מעבדה | 19.03.09
36.
תגובה ל- 34
זה לא המקום לסגור חשבונות בין מתחרים והרי ברור שאו שאתה מתחרה של בקטוכם או שיש לך משהו נגדם. חוץ מזה, מה שכתבת הוא גם עילה לתביעת דיבה- לכן השמר לך!!! כתבת שבקטוכם לא נותנים בדיקות ברמה גבוהה וזה שקר, כי אפילו מהכתבה ניתן להבחין שהמעבדה גילתה את כל שאריות החלב וכן הבדיקה ברמה גבוהה מאוד!!! אולי התכוונת שתהליך קבלת הדוגמא לא תקין וזה כבר סיפור אחר. אבל בכל מקרה הכל הבל הבלים, המעבדה לא צריכה וזה לא מתפקידה לגלות חורים זעירים בשקית...עוד מעט תרצה שהם יקחו את השקית תחת מיקרוסקופ. רבותיי - מי שטוען כך לא יודע על מה הוא מדבר ורצוי שיילך למעבדה כזאת לעשות סיור!!!
דני | 14.03.09
35.
אלרגיה עלולה להרוג!!!!
כנסו לאתר "יהל" - העמותה לאלרגים בישראל. קראו איך ילדה אלרגית לחלב מתה (בר כהן ז'ל) לאחר שאכלה בורקס תפוח אדמה שהיה באותה שקית עם בורקס גבינה. זה הורג!!! זה מסוכן. מהכרות קרובה של המקרה הנ'ל העובדות במקרה הנ'ל ברורות וחד משמעיות: הילד אלרגי רק לחלב, הילד אכל רק נקניקיה, בבדיקת מעבדה (במהלכה בדקו גם שהשקית סגורה ולא מחוררת!!!) מצאו שאריות חלב בערך של 10.5 מ"ג ובמקרה של הילד מדובר בכמות גדולה למדי. כמות שעלולה להרוג!!!!1 עובדות רבותי, עובדות. לא סיפורים
עובדות לא סיפורים | 13.03.09
34.
כתבת תחקיר מצויינת
עם כל הכבוד לבקטוכם, אתם צריכים להתבייש כי בדו"ח שכותבים צריך לציין ה כ ל, אומנם אינכם מז"פ אבל התוצאות שלכם בעלות השפעה רבה ועד כה חשבתי שהן מהימנות. אתם דורשים כסף רב ולכן עליכם לתת בדיקה ברמה גבוהה, והתחקיר הזה הבהיר לי שזה לא מה שאתם עושים. חבל
תומר | 12.03.09
33.
הרעיון שהורה לילד אלרגי לחלב יחשוף אותו לסבל מלכתחילה
הוא מופרך לחלוטין, כאמא לילד אלרגי שראתה אותו מאבד הכרה מננו פירור של אלרגן, מי כמונו יודע כמה הדבר מסוכן. מי כמונו יודע כמה האלרגנים נאכלים בסתר, בכמויות קטנות ובטח שהם לא נמצאים בצורה שעלולה להתפזר ו/או להישפך במקרר. העובדה הפשוטה היא שכבר מספר חודשים מנסים לארגן ניסוי בהכחדת אלרגיה כשהתנאי להתקבל לניסוי הוא חשיפת האלרגי לאלרגן (תגר) בתחילת הניסוי, בנתיים אני מכירה הרבה הורים שמזדעזעים מהמחשבה. זוגלובק מתעסקים בתפל, הילד אכל נקניקיה, הילד קיבל שוק אנאפילקטי, ההורים שלחו את המוצר לבדיקה, בקטוכם בדקה מוצר פתוח ומצאה בו שאריות חלב, כל התרגילים לא ישנו את העובדה הנ"ל.
שלומית | 11.03.09
32.
לא ענייני
לי מהצד, בתור מי ששמע על בקטוכם רק לפני 5 דק' (כשקראתי את הכתבה), זו נראית לי כתבה עם אינטרס בצידה. מעבר לזה שאני לא ממש יודע אם תפקידה של מעבדה זו לבצע בדיקת אטימות ( לא מכיר) ולכן קשה לי לחוות דעה, די ברור שהכתבה לא ממש אובייקטיבית ומגמתית. במיוחד שמתי לב לזה כשפרסמו את תוכניות הטלויזיה העובדים עם המעבדה וכתבו שזה תמרור אזהרה להם. אני ממש רוצה לקוות שאני טועה וזו לא כתבה מגמתית.
שלומי | 11.03.09
31.
המבחן של זוגלובק?!
מי החליט על המבחן? ממש המבחן של המדינה...(הם פשטו רגל..לא?) איפה המעבדה נכשלה בדיוק? -בזה שהיא מצא חלב? - בזה שהם הבהירו לנו שבנקניקיות של זוגלובק יש חלב? - בזה שהיא לא משרתת את האינטרסים של זוגלובק אלא של הציבור הפשוט? - בזה שהיא בדקה, מצאה ואמרה מה שמצאה בלי חוכמות ובלי אינטרסים? מעניין מי בדק את המבחן והחליט על ציון הנכשל? מורה הוא לא יכול להיות....
שרון | 11.03.09
30.
שכחתם את הילד בכל הסיפור?
זוגלובק פשוט אלופים!!! עשו ספין והסיטו את כל האש לכיוון מעבדה שהיא בכלל לא צד בעניין!!!! המעבדה בסך הכל נתנה שרות ובדקה את מה שביקשו ממנה... שכחתם את הילד המסכן שכמעט מת??? זה מזכיר בדיוק את כל יפי הנפש שמרחמים על ההרוגים בעזה ושוכחים את כל הסובלים בשדרות... הלו...להתעורר!!!!
דורי | 11.03.09
29.
ל 3- עטיני פרה בנקניקית עוף???? חידוש מענין....
נכון בנקניקיות תוחנים הכל, ונכון בעטיני פרה יש שאריות חלב שעלולות להכנס למוצר (בגלל זה חברים שלי להם ילד אלרגי אוכלים רק בד'צ). אבל במקרה הזה, המוכר לחברים שלי היטב כחלק מההורים האלרגים המעדכנים אחד את השני במידע על חברות לא זהירות כמו זוגלובק, מדובר בנקניקיות עוף....!!!!!!1 למיטב ידעתי תרנגולות מיצרות ביצים ולא חלב (בדקתי עכשיו בויקפדיה וזה באמת כך, אין שום חלב בתרנגולת...) לא הבנתי את הטיעון של החוקרים הפרטים. ההורים החדירו חלב בכונה לשקיות כדי לתבוע את החברה?, אה והם גם נתנו לילד שלהם שאלרגי לחלב לאכול את זה על מנת שזה יפגע בו ויגביר את האוטנטיות. טיעון מענין. ובאמת יצרתי.....
אבנר | 11.03.09
24.
ל-9. אתה לא יודע, לא בדקת וכבר קבעת שתעודות הכשר הן "בלוף" רק בגלל שזה לא נראה לך סביר?
אתה בטח לא מאמין שיש משגיח כשרות שמפליג עם ספינת דיג, בגלל שהספינה היא בעצם מפעל צף, אבל יש. קשה לך להבין שמפעל בחו"ל ירצה להרחיב את קהל הלקוחות שלו לכלול יהודים, מוסלמים וטבעוניים, אבל מה אתה מבין במסחר? זה בהחלט אפשרי לפקח על מפעל של גויים בחו"ל, ולמעמים זה יותר קל מלפקח על מפעל יהודי בישראל. כאן יש תמיד את"החכם" שאינו שומר כשרות, כמוך, ותמיד הוא מנסה לסדר את השגיחים כדי להראות שהוא יותר חכם. אינך יודע? על תדבר!
רוני | 11.03.09
23.
מנכ"ל בקטוכם, הפתרון הוא מאוד פשוט,
אם מבקשים מהחברה שלך לבדוק מוצר מסוים, תשלח את העובדים שלך לקנות אותו במקום אקראי, ועדיף כמה דוגמיות ולא רק אחת. אם מדובר במוצר שאינו על מדף, כמו קבוצת חבילות ששהתה בשמש, אתם צריכים לבחור מספר דוגמאות אקראיות מתוך הערימה הגדולה. ובכל אופן לסייג את חוות הדעת באמירה שתוצאות הבדיקה רק משקפות את המצב בו הגיע המוצר אליכם, ואין לכם כל אחריות על המסקנות לגבי תהליך היצור ו/או האחסנה.
ניק הנקניק | 11.03.09
15.
12, מה לא הבנת?
זוגלובק עשתה את זה כדי להוכיח שהמעבדה יכולה לטעות ואז אין לתביעה קייס. הילד קיבל אלרגיה, אולי הנקניקיות שאכל היו ליד חלב במקרר (בבית או במכולת/בסופר). אם זה ייתכן, אז בכלל לא הוכח שזוגלובק שמה חלב במוצר. כל מה שהוכח זה שיש שאריות חלב, לא הוכח מאיפה החלב הגיע.
 | 11.03.09
13.
למגיב 5 למזלך כנראה שאתה לא מכיר אלרגים לחלב
גם כמות מזערית יכולה להרוג ילד הרגיש לחלב. בכיתה של ביתי היתה ילדה שנכנסה להתקף ואושפזה בבית חולים בגלל ששוקו משקית של חברה השפריץ לה על היד!!! לאלרגיות יש רמות שונות כנראה שהאלרגיה של הילד הזה היא קשה מאוד וגם שרידי חלב יכולים לגרום לו לתגובה קשה
ורד | 11.03.09
9.
תתחילו לבדוק את "בלוף הכשרות"איך מגיעים מוצרים מחו"ל עם חותמת כשרות
האם מפעלי המזון בחו"ל לא עובדים בשבת ובחג האם הם מכשירים קווי יצור בעבור קונטינר אחד של ריבות או חמאה או תירס בקופסה.איך זמ שוופלות מחו"ל מקבלים תעודת כשרות האם בכל מפעל כזה יש משגיח כשרות. יום אחד זה יתפוצץ בכל רם.
שפר | 11.03.09
6.
דעתי האישית במקרה
מה שהמנכל כותב הוא בהחלט נכון הרי אין כוח אדם לבדיקה וגם לא הגיוני בירור מדוקדק שכזה אך עם זאת זה בהחלט אינו הוגן והגיוני שבכזאת קלות דעת ניתן להטות תוצאות אז מה עושים? סיטואציה כזאת באמת צריכים להחליט מי הם הגורמים שפונים מה הרצון שלהם והאם יש להם אינטרס או אגנדה אישית ו... צריך לוודא שהאריזה מגיעה באופן מסויים או לתעד היסטוירה של המאכל מהרגע שהוא נחת במשרדי בקטוכם לכתוב דוח מקיף ומעמיק שיפתור את הסוגייה המוזרה הזאת
לילי | 11.03.09
5.
רעיון יצירתי של ויצמן־יער
קשה להאמין שילד אלרגי כמעט מת בגלל שרידי חלב שלא מצטברים למילימטר. תגובה אלרגית קשורה למינון האלרגן בגוף, והסיכוי שתגובה כה חריפה נובעת ממינון כה נמוך הוא כמעט 0. כנראה יש סיבה אחרת להתקף אולם ההורים חיפשו לנצל את העניין המצער כדי לעשות קופה על חשבון זוגלובק.
חשוד | 11.03.09
2.
אידיוט
במקום לראות כאן את ההזדמנות העסקית הוא מתבכיין. תוסיף כ"א, תקנה ציוד ותודיע שמעכשיו בדיקות אטימות נוספות וכדומה יעלו X. אין לו מתחרים, הוא יכול לתמחר את זה בכמה שהוא רוצה כי כל מי שירצה להוכיח משהו יהיה חייב לערוך את הבדיקות הנוספות. בקיצור, אידיוט.
חכם חכמוני | 11.03.09
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת