אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

10 מיליון גולשים נפגעו מגניבת זהות באינטרנט

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
אני מבצע הכל רק באינטרנט
לעומת מגיבה מספר 3 אני מבצע הכל רק באינטרנט במשך שנים. אני לא זוכר מתי פעם אחרונה שלמתי משהו בבנק או בדאר (רק לעמוד בתור זה סיוט). אני קונה גם הרבה באינטרנט. מה שחשוב הוא לא לקנות באתרים מפוקפקים, לוודא שהאתר עובד עם SSL או כל הגנה אחרת ולבדוק את חשבון הבנק וכרטיס האשראי לחיובים לא מזוהים (וזה נכון גם למי שלא משלם ברשת). לסיכום - אין מצב שאני לא אמשיך לעבוד דרך הרשת גם אם אני 'אפול' יום אחד. הסיכוי לגניבת ארנק גדול יותר.
שמשון | 12.03.09
3.
גניבת זהות היא הסיבה שאיני מבצעת פעולות בנקאיות באמצעות האינטרנט
מה שנכתב היום ידוע לי כבר הרבה זמן. איני סומכת על בטיחות האינטרנט ולכן איני מבצעת שום פעולה בנקאית או חשבונית באמצעות האינטרנט. זכור לי שפעם ניסיתי לקבל ניוזלטר מבית מלון באחד האיים, ולאחר מכן דווחתי ע"י ספק האינטרנט שלי שהיה ניסיון השתלטות על המייל שלי. זכרו, יותר ויותר מקרים כאלה יחולו בעתיד, ולכן כדאי מאוד מאוד שתשקלו פעמיים כול פעולה שאתם מבצעים באמצעות האינטרנט, במיוחד קניות, או כניסה לחשבונות הבנק שלכם.
הראלה | 12.03.09
1.
מה הקשר לאנטי-וירוס?
כתוב שרק 1.07% נפגעו מתוכנה שמטרתה גניבת זהות, כלומר משהו שאנטי-וירוס יכול לעצור. לא ברור האם אנשים אלה הם חלק מה-35% בעלי תוכנת אנטי-וירוס עדכנית. מהנתונים האלה נראה שהזהות של רוב האנשים נגנבה באמצעות phishing או אולי פריצה לאתרי מסחר - שני דברים מהם תוכנת האנטי-וירוס לא מגינה.
CC | 11.03.09
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת