אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

היום: ההכרעה האם הוצאות טיפול בילדים יוכרו לצורכי מס

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
מה הסיפור בכלל
האוצר סתם מפחיד אותנו ... מדובר רק בהורים לילדים קטנים עד גיל 4 בלבד ... להזכירכם, רק מחצית מהנישומים הם נשים ... מחצית ממשלמי המס לא מגיעים לסף המס ולכן לא יוכלו לקזז את ההוצאה ... בכמה הורים מדובר .... כל הסיפור זניח לחלוטין .... סתם קישקוש שבא לההראות שלא ניתן להגדיל את ההוצאות של המדינה ולבלבל את כולם שלא ישימו לב לייקור הירקות והפירות
יורם מראשון | 30.04.09
4.
ל-1 אמא עובדת אל תפחידי אותנו שבי בבית טפלי בילדייך ותחסכי להם כסף לפסיכוג בעתיד!
אם את לא תעבדי הפריון במשק לא ירד! תתפננה משרות לנשים אחרות ואולי לגברים מוכשרים לא פחות ממך! אין שום סיבה שהוצאות טיפול תוכרנה לצורכי מס! ודרך אגב, האם מטפלות משלמות מס הכנסה? חוץ מזה עו"ד שמרויחה בדרך כלל יפה אין סיבה לעזור לה! עדיף לעזור לשכבות נחשלות ע"י הקמת מעונות יום נוספים עם תוספת מטפלים/ות כדי לתת תשומת לב מירבית וטיפול נאות!
לעזור לנזקקים | 30.04.09
1.
די עם ההפחדות!!
בעלי ואני עובדים במשרות מלאות, בלי מטפלת וגנון אני לא יכולה לעבוד - כמוני עשרות אלפים! אם לא אעבוד הפריון במשק יירד! וזה לא משנה אם אני מזכירה, עורכת דין, רופאה או אשת הי טק! למה חרדים שיושבים ולומדים תורה מקבלים קצבה מהמהדינה ולא תורמים למשק כלום? למה ההפחדות: "נשקול את מדיניות המיסוי מחדש?" לא מספיק לכם שמזדה 3 עולה בישראל כמו וולבו באירופה?
אמא עובדת | 30.04.09
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת