אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

האנטי וירוס מבוסס ענן הראשון

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
ביצעתי סריקה וקיבלתי הודעה:"זכור מהירות הסריקה וההגנה על המחשב תלויה במהירות רוחב הפס שלך
אני עומד להסיר את דוב הפנדה החביב מהמחשב כי כמו שכתבו אחרים פה: צריך הגנה בזמן אמת ולא רק לספק סריקה של המחשב (שארכה זמן רב, רב מאוד) שגם היא תלויה ברוחב הפס... אז מה היה לנו? הורדתי 18 מגה (כמו פיירוול ואנטיוירוס רגיל) התקנתי כרגיל והעניין צרך זמן ומשאבי מחשב כרגיל, סריקת המחשב בוצעה בדיוק באותו האופן וכל העניין של שליחת חתימת הקבצים היתה עניין שקוף עבורי מלבד העובדה המצערת שהמחשב כמעט הושבת לצורך העניין ההארד דיסק השתתף במאמץ ב 100 אחוזים כמו בכל סריקה רגילה(הגיוני) אז מה הרווח פה? אחזור לי לתוכנת פיירוול חינמית שעושה את אותו הדבר אבל גם מורידה גם דאטה בייס שמתעדכן מידי פעם בפעם בלי שאני שם לב - אבל אני מקבל הגנה בזמן אמת. נכון לעכשיו הדב החביב ישן לו בשורת המשימות שלי ולא ידוע לי אם תהייה התקפה על המחשב שלי הוא יגיב או ימשיך בתנומת החורף שלו. ועוד דבר: כשקספרסקי מותקן על המחשב שלי הוא מעיר לי לפחות כמה וכמה פעמים ביממה על נסיונות תקיפה וסריקת פורטים שהמחשב שלי עובר והפנדה לא התייחסה לפעילות שכזו לחלוטין.
דייב | 02.05.09
10.
חו"ד
הדבר היחידי שניתן לעשות בענן הוא סיווג של תוכנה כזדונית, שאר הפעולות כמו הסרה של תוכנה זדונית וחסימת פורטים חייבות להעשות מקומית (פיירוול עדיין נחוץ). הרעיון מעניין מאוד כיוון שזה באמת יכול לחסוך הרבה משאבים אבל יש לא מעט בעיות שצריך להתמודד איתן ... מעניין יהיה לראות את איכות המימוש שלהם. בכל מקרה זה נראה כמו צעד בכיוון הנכון.
מומחה | 01.05.09
9.
רעיון בלתי מעשי לחלוטין ועתיד להכשל כשלון חרוץ
בדיקות האנטי וירוס צורכות משאבי מחשב משום שהן מתפקדות במקומות אסטרטגיים במחשב הקצה, על מנת לחסום כל פרצה. במהירויות הנוכחיות של רשתות האינטרנט, לא שייך לבצע פעילות שכזאת מרחוק. בנוסף לכך, משתמשים לא יסבלו חשיפה של הקבצים שלהם למקור חיצוני.
מנכ"ל בית תוכנה | 01.05.09
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת