אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

פרשנות: שרם ופודים איבדו את הבושה

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
חרם והתעלמות מלידר
על כל האתרים -גלובס-דה מרקר-כלכליסט וביז פורטל להטיל חרם על מה חושבים בלידר(פירסום חוות דעת והמלצות). בכך ישתפו פעולה עם מחזיקי האגח של לידר-שלא מקבלים כספם לפי תנאי האגח. סמוכתם לעסוק בייעוץ חיתום-מבחינה מוסרית ערכית ניטלת מהם ומיד. זה כמו ללכת לייעוץ לעורך דין פלילי שזה עתה הורשע בגניבה1!! כל מילה בשני המאמרים של חזני-בסלע!!
שי  | 10.05.09
3.
להחרים אותם
המשקיעים המוסדיים בארץ צריכים להחרים את הקבוצה הזאת עד אשר שרם ופודים יודיעו שבכוונתם לערוב לכל התשלומים של החברה שלהם. אחרי שמשכו עשרות מיליוני שקלים מהחברה בעשור האחרון זה לא אמור להיות להם קשה מדי. ואם לא יעשו כן המוסדיים הגדולים פשוט צריכים להודיע להם שיפסיקו לעבוד אתם. שיחרימו את כל הפעילות שקשורה אליהם, החל בברוקראז' ובחיתום וכלה בכל פעילות שוק הון הכי זניחה שהם יהיו מעורבים בה. נקודה.
א | 10.05.09
2.
שרם ופודים אבדו בושה-גולן חזני
היום 10-05-2009 פורסמה כתבתו של גולן חזני בכלכליסט אודות מעשיהם ופועלם של האדונים פודים יאיר ויצחק שרם,עולה מכך תמונה מאד קשה על צמד חמד זה של אנשים מאד מכובדים הפועלים בשוק ההון.זהו פשוט הונאה ורמאות כלפי ציבור המשקיעים בשוק ההון.לא יעלה על הדעת שאנשים ברמה זן מבצעים פעולות מעין אילו.נכון שהדבר לא הוכח ולא עמד בפני בית המשפט ואו לברור ע"י רשויות לפיקוח על ההון.אך חייבים כל הגורמים ובפרט גורמי הפיקוח על שוק ההון בראש וראשונה המפקח של שוק ההון ואחרים לבדוק הנושא באופן יסודי ובסיסי.עלמנת להסיר ספקות וכל חשש להונאות ורמאויות.מסקנות הבדיקה יעזרו עד מאד לבהירות המתרחש בשוק ההון ויגביר האימון של כלל הציבור בגופים אילו ובפרט באילו העוסקים ופעלים במשק הכלכלי. וטובה שעת אחת קודם. ארגמן סביון.
ארגמן סביון | 10.05.09
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת