אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

סוגרים על הפיראטים: מינינובה מסירה תוכן מוגן

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
נו באמת...
יוסי, אתה קצת מגזים עם העניין הזה של הפיראטים והתוכן הגנוב. הרי לך כבעל השכלה טכנולוגית סבירה ברור שלא תהיה שום בעיה טכנולוגית להמשיך לשתף סרטים מועתקים גם אם מינינובה ועוד אלף כמוה ייסגרו. אפשר להצפין את הקבצים המועתקים בסיסמה, אפשר לא לספר בראש חוצות מה מכיל כל טורנט, אפשר להחליף טורנטים לא דרך אתרים ציבוריים, אפשר להשתמש באי-מיול או בגנוטלה או ב IRC , אפשר להשתמש בכל אחד ממיליוני אתרי ההורדות הישירות שפורחים בשנים האחרונות. וכל זה רק מה שחשבתי עליו בחמש דקות, בלי להתאמץ יותר מדי להמציא שיטות חדשות. וכל זה רק לגבי סרטים. לגבי מוסיקה העסק כבר אבוד - כשכל שיר הוא קובץ של 3-7 מגה, אפשר כבר לשלוח אותו באי מייל. בקיצור, המלחמה שלך (למה בעצם היא שלך?) אבודה. הטכנולוגיה של המאה ה-21 יוצרת מצב חדש שבו לא ניתן לגבות כסף על תוכן דיגיטלי. אתה יכול לקרוא לזה באיזה שמות שאתה רוצה (גניבה, פיראטיות), זה לא ישנה את העובדות. בסה"כ המצב הזה עדיף על קודמו! המצב שבו לא ניתן לגבות כסף על מוסיקה מוקלטת עדיף על המצב שהיה בחמישים השנים האחרונות שבו מוסיקה מוקלטת נמכרה בכסף. והוא לא פחות מוסרי. להיפך. אתה אדם מאוד אינטליגנטי ואם תצא רגע מהקיבעון שלך לגבי גנבי התוכן השבדים אתה תבין את זה בעצמך.
א.כ | 12.05.09
3.
אז יהיה קצת מעיק בתקופה הקרובה
אבל זה רק עניין של זמן עד שיגיע משהו חדש ויעיל יותר. המרדף הזה מיותר לחלוטין עבור הארגונים החמדנים. מישהו צריך להזכיר להם שהם תבעו את נאפסטר לפני 11 שנה וכל מה שזה עשה, רק הוביל לטכנולוגיות חדשות (אימיול ואחר כך ביטורנט) ולהפצה רחבה יותר של עוד ועוד תכנים. במקום ללכת על שיטת hulu שעובדת ולהרחיב אותה לכל העולם, הם בוחרים להיות קשים מבלי לפקוח את העיניים ולראות את המציאות. עכשיו הם יפלו על הטורנט ומחר יבוא משהו חדש. אז יהיה קצת מעיק בתקופה הקרובה, אבל לאחר מכן כולנו נרוויח.
אבנר התותח | 11.05.09
2.
מה נסגר עם הכותב???
"אתר התוכן הגנוב"?? אפילו השופט השבדי שנסחף לחלוטין לא טען שזה אתר תוכן גנוב. זה אתר טורנטים. הטורנטים לא גנוטבים, אולי הם מובילים לתוכן גנוב, אבל פיראטביי זה אתר שיש בו רק טורנטים. לא מוזיקה ולא סרטים. אני מבין שזה שאירופה הולכת אחורה אחרי ארצות הברית מסב לך אושר. אבל לא אתה ולא ה-RIAA יצליחו לעצור את הטכנולוגיה.
cyber2200.com | 11.05.09
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת