אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רמי לוי משיב מלחמה בנשר: מוזיל את מחיר מוצרי החלב ביותר מ-35%

35 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

31.
תושבי נשר חכמים ויעשו את המוטל עליהם
לבוא בהמונינו לפתיחה היום ולמלא את העגלות במוצרים טובים וזולים, כמנהגו של רמי לוי, ולברך אותו על שבזכותו ,גם מתחם נשר יהיה תחרותי לתפארת ולא לאפשר יותר לחנויות שהיו במתחם עד כה ורוששו את האזרחים באזור ,להמשיך ולהתקיים כחנויות לא יעילות ולא תחרותיות לצרכן.
,תושב נשר | 19.05.09
29.
רמי לוי חברה משפחתית, בלי "גיבנת" כח אדם, והוא גאון בשיווק עממי.
מוכר מוצרים בסיסיים בזול ופחות בסיסיים יותר ביוקר. מרכולים מרווחים באיזורים לא יקרים לא מחזיק את כל מגוון המוצרים מנגנון מרכזי קטן מאד הרוב עובדים צעירים/ זמניים עובד בגובה העיניים אוהב את המקצוע מבצעים "מטורפים" מושכי פרסום ( עוף בשקל וכו')..
איך הוא מצליח | 19.05.09
28.
סופו שיתרסק!!!
תשמחו על רמי לוי- הא לא טיפש. אם היה כזה לא היה מגיע לאן שהגיע. מכיוון שסל קניות אצלו עולה פחות או יותר כמו אצל המתחרים, והוא מוריד באופן דרסטי למחירי הפסד מוצרים מסויימים כמו עופות (לגדל עוף אצל החקלאי עולה יותר מ 1 ש"ח לק"ג), גבינות (תאמינו לי החלב לייצר עולה יותר), הרי שהוא מעלה בטירוף מחירים של מוצרים שאותם אף אחד לא מפרסם. הסיכון פה גבוה כל כך: מה יקרה אם גברת כהן מנשר תחליט שהיא קונה אצל רמי לוי רק עופות ומוצרי חלב????? מישהו צריך להתחיל להטיל פיקוח על מחירי הרשת בכיוון ההפוך- מדובר בכספי ציבור!!!
אחד שמבין | 19.05.09
26.
הוזלה ברשת רמי לוי
אבל לפי הבנתי רמי לוי מנסה למשוך לקוחות כדוגמת המתחם ברמת גן ולאחר מכן מעלה במכה את המחירים לא מובן האם אתה מתחרה בקאופרטיבים הגדולים או סתם מוריד כדי למשוך לקוחות ואח"כ מעלה הלו מה עשינו בזה תחליט למי בעצם אתה מוכר לא למעמד הבינוני למעשה למעמד שבו לאנשים קשיי יום קשה להתפרנס אז איפוה הצדק שלך דרך אגב מדוע בחולון אתה לא פותח רשת ודווקא במרכז ויש לי רעיון בשבילך לא באזור התעשיה דווקא במתחם של קולנוע רינה לשעבר בחולון
הדסה | 18.05.09
25.
רמי לוי רשת של גימיקים עם הזל שיקר אחרי החגים ב30%
רמי לוי לא נותן מבצעים על כל המוצרים כמו שנותנים הרשתות הוא נותן מוצר או שתיים מתנה ואת כל ההנחות על המוצרים הוא לא נותן ללקוח וככה הוא צוחק על כולם מדינת ישראל חיה מרעש אם יבדקו באמת לאורך זמן יגלו שרמי לוי צוחק על כולם....................... בדקתי את הסל שלו כל שבוע והוא מעלה הרבה מחירים כל שבוע איפא שלא שמים לב רמי תיזהר אנחנו נבדוק אותך.. צרכן נבון ולא פראיר!!!
מאיר כהן | 19.05.09
19.
אתגר למיקי רוזנטל בתוכניתו החדשה מוקד
לחקור ולפרסם מי הם הגורמים שהזמינו את הכתבה בערוץ 10 נגד הצלחתו של רמי לוי והתשובה תוכיח את פרצופם האמיתי של הישראוליגרכים ,שלא מצליחים להתמודד בהוגנות ובתחרות, עם רמי לוי ומנסים פתרונות נלוזים ובזויים ,של יחסי ישראוליגרכים והתקשורת בישראל.
אחולשקשוקה | 18.05.09
7.
הוא יכול להיות הכי זול אבל אף פעם לא טוב!
מניסיוני בכל פעם שהתפתינו לקנות ברמי לוי החדש ברמת גן הבנו כמה האיכות של הסחורה ברמה מזעזעת, אם זה בשר גבינות או אפילו שימורים - הכל ברמה ירודה ולא תמיד טריה, בקיצור מרגישים את המחיר בכל ביס. אני לשם בהחלט לא חוזרת, מגה יכולים להשאר רגועים - סניפי רמי לוי בהחלט עושים לכם שירות בשורה התחתונה...
דיקלה | 18.05.09
3.
מלחמת מחירים לא משרתת את הציבור - רמי לוי הוא איש עסקים, לא רובין הוד
אז הצרכנים יהנו ממחיר מוזל של גבינה ועוף. יופי. אם הוא כל כך גיבור, שיוריד מחירים של מוצרים לא מתכלים. זה לא חוכמה למכור בשר בזול במשך שבוע. זה לא יותר ממאמץ שיווקי. מכירה מתחת למחיר עלות היא מעשה נבלה בעיני. ראינו לאיפה זה הוביל את קלאב מרקט. שיתחייב למחירים זולים לאורך כל השנה. הוא מסוגל לעשות את זה. אבל שלא יתחייב למחירים הזולים ביותר. זאץ הדרך הטובה ביותר של הרשתות לתאם מחירים
רמי | 18.05.09
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת