אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ההצעה של ניצן הורוביץ: מחיר מינימום לספרים

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
ניצן הורוביץ - הח"כ שלי
אנשים, תבינו שעל ידי המבצעים המטורפים והבלתי אפשריים פשוט הורגים את כל מה שזה לא סטימצקי או צומת ספרים ופשוט רוצחים את התרבות העברית. לשלם 70 ש"ח על ספר שקוראים בו אחר כך שבועות זה לא בזבוז כסף. תתנו קצת לסופרים ולמי שעבדו קשה, במקום לחסל את התחום.
ע | 22.06.09
12.
ניצן הורוביץ נגד הלא עשירים
יופי של פעיל חברתי. הייתי נותנת 100 נקודות על פעילות שכזו. הרי למה שמי שאין ממון בידו יקרא ספרים? זה עוד עלול להשכיל את העם... חוץ מזה, למה ללכת בעקבות מדינות שבחוקיהן איסור הוספת מע"מ על ספרים, חוברות, עיתונים ותרבות ככלל? (כדי שכמה שיותר אנשים יזכו בדבר הכל כך לא חשוב הזה..) המשך בקו הזה וגם אני (שלצערי הצבעתי מרץ) לא אחזור על אותה טעות בבחירות הבאות. אין ספק שעלית לנו המון!!!
קורין | 11.06.09
11.
מה הבעיה לבטל את הבעלות הצולבת - מסיבה פשוטה.. לכבוד הממונה על ההגבלים
כאשר להוצאות אין כח מול הרשת, כאשר יותר מ80 אחוז מתצוגת הספרים בחנות היא של 2 הוצאות ולא של 400 הוצאות האחרות.. כאשר נתח השוק שלה מספרי הקריאה (לא כולל לימוד ומגזרים) הוא כל כך גדול.. לא משנה מי הבעלים של מי - יש פה קרטל
 | 09.06.09
6.
אני אדיוט אדיוט אדיוט.
אפתח בוידוי קטן וכואב:הצבעתי מרצ (באמת, זה אני). שמחתי שגלאון לא נכנסה ועכשיו גיליתי שנכנס בחור צעיר שדואג לברנז'ה של החברים שלו יותר מלציבור. למה שיובטח מחיר ? האם בתחומים אחרים יש הבטחת מחיר? האם מחירי הספרים בארץ נמוכים (רמז, התשובה מתחילה באות למד)? האם חבר הכנסת שמציג עצמו כטהור פועל בשילוב לוביסטים של גופים אינטרסנטים? ושאלה אחרונה למר הורביץ, האם נראה לך שפתיחת הקריירה הפוליטית שלך בהצעת חוק שמשרתת קבוצת בעלי הון והשפעה כמו המו"לים על חשבון הציבור הרחב תועיל לקריירה הפוליטית שלך ושל מפלגתך הכושלת (כאמור אני הדביל שהצביע לך) או שהיה עדיף להתחיל במשהו שקצת יותר יעזור לציבור ופחות לחברים שלך ? מבחינתי אתה מחוק בקלפי.
מצביע מרצ | 08.06.09
5.
עאלק עם הספר
טוב יעשה איגוד המו"לים אם את מרצו ישקיע במקומות אחרים במקום בלוביסטים מהשורה הראשונה. ובוז לו לניצן הורוביץ שמצא לו אילן להתלות בו. המבצעים של רשתות הספרים יבורכו, ככה הם מאפשרים לכולם, במחיר שווה לכל נפש לבנות לנו סיפריה בכל בית, להכניס קצת תרבות לביתנו, במקום או לצד הצפיה בטלוויזיה ובעיקר מקדמים ומאפשרים לתרבות להיות מצרך נגיש. אוי לה למדינה שחברי הכנסת שלה עסוקים בלהפוך את התרבות למוצר יוקרתי שאינו נגיש כלכלית לכולם.
סיגלית | 08.06.09
4.
חוק אנטי-תחרותי ולרעת הצרכנים
איך ניצן הורוביץ נותן יד לחוק מהסוג הזה? מדובר בפגיעה חזקה בתחרות. טביעת האצבע של סטימצקי שנפגעה מהמבצעים של צומת ספרים - מורגשת. חוק מגמתי שראוי שיירד מהפרק. מתי יבינו בסטימצקי שמבצעים מהסוג שעושה צומת ספרים מגדילה את הסכום הכולל שהקורא הממוצע מוציא על ספרים? בזכות צומת ספרים אני קונה היום גם ספרים שבעבר לא התכוונתי לקרוא
תולעת ספרים | 08.06.09
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת