אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

יו"ר רשות השידור הודיע במפתיע על התפטרותו

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
התבעסתי מבוריס
בוריס מירושלים אולי רוצה שמנהלהגבייהיעבוד שעתיים ביום, כי אז רשותהשידור לא הייתה מגיעה להישגי הגבייה שמאפשרים את קיומה. אני יודעת ממקורות מוסמכים שמנהל הגבייה עסוק בפעילות בלתי פוסקת בכל שעות היממה,כמעט, ובכל הזמן הזה הוא מחפש לרשותעוד ועוד הכנסותמכל מיני מקורותומחפש בכל דרךלתפוס את המשתמטים מתשלום האגרה ולגרום להם לשלם.
יעל מירושלים | 09.06.09
14.
מי צריך בכלל את רשות השידור?
גוף ממשלתי מיותר שמחלק משכורות לאנשים שבכלל לא רצויים בטלווזיה-היום עם עידן הכבלים, ערוץ 2 וערוץ 10 - רשות השידור מיותרת-שיוותרו על הרפורמה וכל הכספים שהם עומדים להשקיע, יפרשו בשיא והכסף שמושקע אצלם יופנה לדברים ממשלתיים יותר חשובים כמו חינוך, ביטחון, דאגה לזקנים וכו'
 | 09.06.09
11.
עם נתוני האבטלה תאמין לי שיש בחוץ יותר מידי מנהלים מוכשרים ויתנו לך יותר ממה שאתה יכול לקבל
רק מה שאדון גביש מחפש את הידועים , אדון גביש תצא מהקופסה תתחיל לחשוב בגדול אתה תבין יותר ממה שאתה צריך להבין . כל ערוצי המסחר יש להם קמבקים ליצירת כוכבים לעלות את הרטינג אתה יש לך אפשרות לא פחות מהם רק יותר גדולה. היום כדי לחפש באמת צריך ליצור הזדמנויות כמו כוכב נולד מנהל נולד יש הרבה בשוק תפעיל קצת יותר את הקופסה אתה תוכל לגייס למנהל נולד את האנשים שיתחרו לתפקיד תטיל עליהם משימות שהם יבחרו את הדרך להציג אותם ומתוך כך אתה תמצא את המנהל המתאים המוכשר היצירתי ומעבר לכך אני חושב שהרשות תחזור להיות יותר מרשות . שכח מכל מבחני המיון מכל מרכזי הערכה וכו.. הדרך למצוא היא לחפש באמת ולא סתם לחפש ותדע לך אדם שמתחיל את הקריירה הוא רעב מאוד הוא מכונה להצלחה רק צריך לדעת לבחור את המתאים .
כפיר כהן | 09.06.09
9.
רק אני חושב שצריך לסגור את הרשות ?
מה פתאום "שידור ציבורי" מה זה בכלל בטאון הממשלה מה ההבדל בתכנים בין ערוץ אחד ל2 ל 10 (התכנים לא האיכות) פה חדשות ושם חדשות פה סדרות ושם סדרות מה החדשות של ערוץ אחד יותר ציבוריות מהחדשות בערוץ 2 רשות השידור כבר 10 שנים היא בסך הכל מקור פרנסה לעובדים מכספי משלמי המיסים והאגרה המדינה יכולה וצריכה למצוא הסדר הוגן לסגירת רשות השידור ופיצוי העובדים המוכשרים שבהם מן הסתם ימצאו מקום בחברות הפרטיות הצעירים שבהם ימצאו בודאי פרנסה אחרת וכל השאר יקבלו תנאי פרישה הולמים שישתלמו להם אפשר צריך וגם משתלם לכולם
שנות ה 2000 | 09.06.09
5.
הוא לא היה בזמנו נציב מס הכנסה?
אם זו מכת מוות לרפורמה , אני תקווה שזו גם מכת מוות לביזיון הזה שנקרא רשות השידור, ויסגרו אותה לאלתר. זה "מפעל" שמתאים היה כשהמדינה היתה בחיתוליה. אם 700 היו פורשים בגין הרפורמה, אז כמה בכלל עובדים שם...? לסגור... מהר... לפני שיצמח שם עוד "מר טלוויזיה" שחוזהו האישי עשק את הרשות ותפס אותה ב___ם, עם עלות שכר כוללת של 1 מיליון ש"ח בשנה.
צ'ווויק | 09.06.09
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת