אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

RBC: "השקת האייפון בישראל היא בגדר קוריוז"

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
11 אני כמוך - יש לי
אייפון 3G ופשוט הכנסתי את הסים של המכשיר המעפן מלפני 5 שנים - משתמש בגלישה רק בWIFI וזורק זין על כל הקנסות שחברות הסלולר קובעות. אני לא הולך לשדרג כל עוד המחירים בשמיים אבל נראה לאן השוק יזוז בחודשים הקרובים. מה שבטוח שקודם אשדרג את האינטרנט הביתה ל-10 במקום ה2.5 המעפן...
איפון לכל פועל בעעעעעהההה | 20.06.09
12.
כולכם אנליסטים אה
קודם כל סוף סוף מגיע עריץ אחד שמכופף את העריץ השני. הכי כיף לראות את אפל מחרעת על שניהם תנאי שירות שלא ברא השטן. תבינו, הם הולכים לצאת עם אותם באנרים, בול. כל המהלך של המותג מוכתב מג'ובס :P 2. תהיה פה היסטריית אייפון. וגם לדעתי יהיה פה את אחוז האייפונים הכי גבוה לקפיטה בעולם 3. אנדראויד - ברוך הבא. ואם סלקום יביאו אותם אז סוף סוף נראה איך הם עושים חרקירי בהתנדבות. סלקום, אורנג' ופלאפון. הבראוזר - שלי! האפליקציות - שלי! המכשיר - שלי! התשתית - גם 1/5 שלי! (וויי פיי) בקיצור תמשיכו עם האורנג' טיים המפגר שכם, ווב 2 וולקאם טו דה מובייל!!!
האנליסט | 18.06.09
9.
מי שיצחק בסוף הוא דווקא מנכ"ל סלקום !!! יש לו עצבים מברזל - ולא להיכנס לטירוף האייפון !!
ההייפ בחול עוד נמשך. אבל בארץ - הרבה מאד אבשי עסקים בכלל הולכים עם הטלפונים הבסיסיים של נוקיה - שהם קטנים , קלים במשקל ובעיקר "תכליתיים" זו חידה מאד גדולה האם תהיה התנפלות על האייפון. אורנג' ופלאפון לדעתי יצטרכו להציב תנאים דרקוניים שיחייבו את הלקוח לבזבז הרבה כסף - כדי להחזיר לעצמם את ההשקעה בסיבסוד. אבל לדעתי - הישראלים מאד מאד מתוחכמים - ולא רוצים לצאת פריירים - שלא כמו הרבה אמריקאים. אי אפשר "לעבוד" על הישראלי. אם יראו שמנסים לסחוט אותם - הם יברחו מייד. נוסף לכך - האינפורמציה תתפשט כמו אש. היום כולם מבקרים את סלקום. אבל לדעתי מנכ"ל סלקום הוא גאון - עם עצבים מברזל !!!. הוא לא מוכן להכנס למלכודת שאפל טמנו לאורנג' ולפלאפון. לדעתי - הם יפסידו הרבה כסף - ומי שיצחק בסוף הוא דווקא מנכ"ל סלקום !!!
אבי | 18.06.09
1.
למה שתהיה מהפכה
שני החברות האלה הולכות להפסיד הרבה כסף בגלל הסכם מפגר. 1.כול מי שבאמת רצה/היה צריך איפון כבר יש לו אחד. 2.כול מי שרצה מכשיר מגע כבר יש לו אחד והוא בהתחייבות לפחות עוד חצי שנה. 3.לא אורנג' ולא פלאפון יכולו להציע תוכנית משתלמת(לדעתי עם יעבור את ה200ש"ח בחודש זה יהיה כישלון). 4.יהיה קצת קשה לדחוף 200 אלף מכשירים בשנה כשה המצב הכלכלי לא הכי טוב.
חסר השכלה | 18.06.09
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת