אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בוחניק: "אני מעריך שכמה מיליוני דולרים הושקעו בלייפקיפר"

46 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

42.
די לבלבל ת'שכל
ל-41 תפסיק לבלבל ת'מוח אתה מכיר אותו שאתה מלכלך ככה , למי שיש רשת מרפאות שיניים הכי גדולה בארץ כנראה שהוא לא פנטזיונר אלא יזם ואיש חזון , הלוואי ופעם תגיע לעשות בדיקת דם וישאלו אותך דקירה או מדבקה? ותתחיל להתבלבל ולחשוב על הנוכל הפנטזיונר. אז לפני שאתה כותב שטויות תחשוב .. ושהכל יתבהר תתנצל יפה.
נתי  | 08.07.09
40.
בדיקה מאד פשוטה שיכולה לגלות אם יש בלוף במצגת שערך קליין!
הלפטופ הראה לחץ דם של 119/83 (מזיכרון של כתבה מהבוקר) של הכתב שזה טוב..השאלה היא האם זה תואם את מה שהכתב יודע על עצמו? ושנית למה שהכתב לא יעשה בדיקה מיידית לעצמו במכשיר דיגיטלי (לי יש שניים וזה זול) וישווה לבדיקה של המדבקה ! אפשר אגב להביא אחות שתדע לעשות בדיקה כזאת בקלות, האם זאת לא התרשלות של כלכליסט? אם אכן התוכנה רק מדמה ולא מקבלת שום נתון הרי שהבלוף יתגלה במהירות בבדיקה פשוטה..הבעיה היא שהעיתון מפריח השערות והערכות במקום נתונים כפי המתבקש מעיתון אחראי ואמין !
העוקץ המדומה | 08.07.09
34.
ד"ר עמוס בוכניק קשה לך לבלוע את הצפרדע
האמת נראה לי שד"ר בוכניק בלע צפרדע לא הוא לא השתתף בתוכנית הישרדות או משהו הוא פשוט בלע צפרדע גדולה מול כל המדינה וכאשר שאלו אותו איך היתה הצפרדע הוא ענה הסטייק היה מצויין קשה לו להבין שאין מיליונים לא היה וכנראה שגם לא יהיו ד"ר בוכניק תתעורר מהר אני יודע אתה סובל מתסמונת טריפולי =טמעות
רוי | 08.07.09
32.
סיפור הזוי ביותר...
מעניין מאיפה לו כל כך ביטחון עצמי שאכן העיסקה יצאה לפועל, יש לחכות בסבלנות עד יום שני ועד אז או שהוא יצא שקרן עם סיפורי פוגי או שהעיתונאים יצאו קטנים כך או כך המצב עדיין לא ברור איך הוא תומך נלהב של אריק קליין? הרבה סימני שאלה ללא שום תשובות.
יויו | 08.07.09
31.
אלוהים אדירים!! ככל שאני קורא את זה אני מבין שגלעד שליט לעולם לא ישוחרר!! :
אפילו אם יבוא החגי הדס הזה ויספר על התקדמות, או יספר שהוא עומד להיות משוחרר, הכל יהיה שקר. הרי חגי הדס ממשיך לדבוק בסיפור, הוא ממשיך לטעון שזה אמיתי למרות שהוא מבין כבר שהונו אותו ואת הציבור. איך ביבי ממשיך להשאיר אותו בתפקיד הזה? איך ??????
יריב כץ | 08.07.09
19.
מסכן מר בוחניק
הוא לא מבין בתוכנה ובתמחור אם הוא יכול להוציא משפט כזה מהפה. זה ממש סרט שרץ פה מול העיניים שלנו. איזה מתכנן משת"פ הכין איזה תוכנת קצה קקמייקה שמציגה גרף ואת זה אפשר לעשות תמורת 1000 דולר. לא יותר מזה. מסך אחד עם גרף עולה ויורד וגם זה אפליקציה PHP בטח גנובה. ואני שואל את כלכליסט ואת ערוצי הטלויזיה: למה? למה? למה לא צילמתם ממש מקרוב את מסך המחשב כדי שתוכלו לקרוא מה כתוב בכותרת?
נועם | 08.07.09
18.
המדבקה לא עברה שום ניסוי רפואי
אני מכיר לפחות שלושה מכשירים שמתימרים לבדוק רמת סוכר בדם, ללא דקירה, כבר כמה שנים. הם אכן עושים זאת אבל לא ברמת דיוק מספיק גבוהה ל FDA. ניסויים בבני אדם לוקחים 7-12 שנים והם מחמירים מאוד. אז בינתיים זו רק מדבקה שלא עושה כלום וניתן להניח שגם לא תעשה כלום. רק עוד כ5 שנים נדע לאן נושבת הרוח. אני משער שלשום כיוון כי יש כאן יותר מידי רעש על כלום
יהודה | 08.07.09
13.
בוכניק בהכחשה טוטאלית
הוא שכר "מתכנת גאון" למערכת ששווה מיליארדים ושילם לו בין אלף לשלושת אלפים דולר? הרי עבור טיפול שורש הוא גובה יותר. הבן אדם הסתנוור מה"עסקה המדהימה" שהוא לא נותן למציאות ולעובדות לבלבל אותו... הוא בהכחשה טוטאלית אבל הוא יכול להתנחם בזה שבגלל שהוא רץ לעיתון הוא למעשה ניצל מהעוקץ של קליין שהיה "מוכר" לא מניות בשווי 10 מיליון דול עוד כמה חודשים כי הוא לחוץ לכסף... קיצר - בשנו הטוב הוא כנראה קצת פגע אבל בכיסו נחסכה פגיעה גדולה...
דר פרויד | 08.07.09
11.
1000 או 3000, ממש לא משנה
מי שמשלם 1000 דולר למתכנת בודד וחושב שיקבל תמורה, הוא שוטה מוחלט. לא מבין בהייטק, בפרט לא בביומד. פרוייקט תכנות (ואני מדבר רק על התכנות) כזה, מתחיל בסדר גודל של 30-50 אלף דולר, ואפשר די בקלות להגיע להרבה יותר. תחשבו על שנת עבודה של חמישה או עשרה מתכנתים + בקרת איכות + מנהל פיתוח. זה בלי הוצאות משרדיות, בלי מעבדה, ובלי מדענים.
מתכנת | 08.07.09
6.
מה, אתם כולכם עיוורים???
הנעקצים פה הם השותפים של קליין! הרי זה מתבקש -הוא לכאורה הערים עליהם, אירגן עיסקה מכלום ואז אמור היה לבוא לשותפים ולאמר: "תשמעו, אני קצת לחוץ לכסף, אני מוכן שתקנו את המניות שלי כבר עכשיו לפי שווי של חצי מיליארד ולא מיליארד." ולכן גם לא הייתה לו לכאורה בעיה להעביר "מקדמה" מכספו לחשבון החברה. הבעיה שלו היא שהוא לא צפה שהשותפים יצאו בהכרזות כלכך מוקדם. לדעתי, קליין בלע את הלשון כששמע שהסיפור דלף.
 | 08.07.09
2.
הם עוד בהלם ולא קולטים שההונאה פוצצה לפני שהספיקו לעשות את העוקץ על כמה משקיעים חדשים..
חכו יקח להם כמה ימים להתאושש. הם כרגע מנסים לצאת מהסיפור בלי להכנס לחקירות משטרה.. הסיפורים נגמרו, ההמצאה לא קיימת. זה קורה לא מעט שההונאה כל כך גדולה שאי אפשר להסתיר את הפרטים ואז העסק קורס מהר מהצפוי
חבר'ה הבלוף נגמר | 08.07.09
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת