אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ועדת הכספים אישרה פשרת האוצר: נקודות זיכוי לאמהות - החל מ-2012

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
לפחות משהו....
נכון ששנת 2012 רחוקה ונכון ש197 ש"ח לילד זה לא מחיר גבוה..אבל למי שעדיין לא הכניסה את ילדיה למעונות נעמת וויצו כדאי שתדעו שהסיבסוד שהולכים לקבל כבר מספטמבר 2010 זה עזרה שאין כמותה, 3 ילדיי גדלו וגודלים במעון ויצו והמחירים הם מטורפים קרוב ל- 4000 ש"ח בחודש לשלושתם אני אם חד הורית ותאמינו זה קשה אבל עם סיבסוד שכזה 70%!!! שווה לחזור לעבודה. רק שלא יבקשו למלא כל מיני טפסים מטופשים על מנת לקבל את ההנחה.
רונית | 19.07.09
8.
לא חגיגה
הרשות המחוקקת הינה כמו משרד עו"ד - מפרשת את פסיקת העליון כפי שמתיישב עם רצונותיה - חבל מאד שהמילים והגדולה שנפשכה מפי ביהמ"ש העליון הפכה לפלסטלינה בידי הכנסת. עצוב מאד - מי שצריכה לצאת לעבוד אחרי חופשת לידה, זכותה להביא מטפלת לתינוק ולא להפקידו במעון. תנו לנו לגדל ילדים ע"פ ראות עניינו ולא עפ החלטות ממשלה.\
אור | 13.07.09
3.
למה 2012 ??? מה עם אמהות לילדים עובדות היום
למה 2012 ??? מה עם אמהות לילדים עובדות היום ....מדברים על החוק הזה כבר קרוב ל-15 שנה ואף פעם לא נעשה כלום ....הספקתי בינתיים לגדל 4 ילדים ולא לקבל אגורה . יש אבסורדים מאוד גדולים בנושא והגדול מכולם הוא שאני משלמת למטפלת דמי הבראה כחוק ברוטו(שהוא גם הנטו) ומקבלת נטו מהמעביד שלי סכום של כשליש לאחר ניכוי מס!!!!
מתוסכלת | 12.07.09
2.
אילו שטויות אלה. גם דחו את ההטבות עד שהילדים כבר יהיו גדולים מדי,
וגם נתנו בסוף גרגר אבק במקום פתרון.... לפעמים נדמה לי שהמדינה הזאת רוצה להקשות את החיים ולהופכם בלתי אפשריים לתושביה, והפוליטיקאים והפקידים בוגדים בנו, האזרחים משלמי משכורותיהם, כל יום. את הכספים המגיעים לאוכלוסייה הבוגרת מביטוח לאומי מחלטים לטובת המדינה אם לא נדרשו בתוך שנתיים, ועכשיו הגזירה הזאת. במקום להקל עלינו את החיים, רק מקשים אותם פה. החלטה שמבזה כל אם בישראל. בושה וחרפה.
הילה | 12.07.09
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת