אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הכנסת אישרה סופית את "חוק המטפלות" של האוצר

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
סנקציה פלילית על הטעייה
ללא קשר לשאלה האם הפשרה שהתקבלה טובה או לא, נחשף כאן תרגיל שקוף של הטעייה. הגיע הזמן שסנקציות פליליות יינקטו כנגד פקידי ממשל המזינים מחוקקים ובתי משפט בשקרים. זהו רק קצה (קצהו) של הקרחון. איפה כדאי (או שבעצם לא) לחפש עוד שקרים: - הודעות דו"צ - הודעות משטרה בבתי המשפט
זו. עם | 13.07.09
18.
גם אם תוסיפו 50 נקודות זיכוי זה לא יתרום לאלו שאינן מגיעות לסף המס!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
גם אם תוסיפו 50 נקודות זיכוי זה לא יתרום לאלו שאינן מגיעות לסף המס!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! בקיצור בושה וחרפה. החוק הזה מטיב עם אלו שגם ככה יכולות להסתדר... ברב המשפחות הנשים אינן מגיעות לסף המס כך שלא יזכו ב"עידוד יציאה לעבודה" ואלו שעוברות את הסף הזה גם כך שווה להן לצאת לעבודה. משמע לשון החוק מכוונת בדיוק לכך... שכמעט אף אחד לא יהנה מזה. מה שצריך לעשות זה לסבסד את מעונות היום ולדאוג ליום לימודים ארוך לכל שכבות הגיל!!! רק כך כולן יהנו. ולא לתת הנחות ל"מסודרים". דבר שני למה הלשון מכוונת לנשים בלבד ?! אם האשה מובטלת והגבר מביא בקושי 5 אלף אז לא מגיע לילדים שלהם ללכת לגן ?! ושלא יעבדו עליכם.
אזרח | 13.07.09
17.
"הנשים לא מבינות במיסוי"- מתי תבינו שזו הוצאת משפחתית ולא עסק של נשים בלבד
שמדובר בתיקון קצת מהמעוות בכלמה שקשור פה לטיפול לגיל הרך, העתיד שלנו, הילדים של כולנו. טועה ומטעה גם ח"כ גפני. היחידות שעובדות שם הן הנשים. תמיכה באמהות עובדות תפנה גם יותר כסף למשפחותיהם. חבל שמי שסגרה את העסקה הזו ומנכסת לעצמה את "הנצחון הגדול" (מימון מעונות יום נסגר כבר עם עופר עיני) - גב' חוטובולי - היא אישה שסגרה העסקה על גב הנשים ועל חשבון הנשים. אני ואפסי עוד במקום שאין איש - היה אתה איש, ובמקום שאין אישה - היית את אישה...
אם עובדת | 13.07.09
16.
חוק המטפלות הזה הוא אחד הדברים הכי מטומטמים שהיו כאן בשנים האחרונות.
מהי המטרה של החוק? לעודד נשים לעבוד. כמה מרוויחה אישה שמתחילה לעבוד? כנראה שכר מינימום או קצת מעל שכר המינימום, כלומר בסביבות ה-4, 4.5 אלף בחודש. האם האישה הממוצעת שרוצה להתחיל לעבוד תקבל תוספת לשכר שלה? לא! מי תקבל תוספת שכר? אישה שכבר עובדת ומרוויחה משכורת לא רעה של לפחות 7 אלף ש"ח- וגם כאן התוספת לא משמעותית. התוספת מתחילה להיות משמעותית רק כשהמשכורת עוברת את ה-10 אלף ש"ח לחודש, דבר שהוא די נדיר בקרב נשים עובדות. הנשים שמקבלות תוספת כדי לאפשר להן לשכור מטפלת יכולות גם ככה לשכור מטפלת מהכסף שהן מרוויחות- הן עדיין ישארו עם משכורת. לעומת זאת, נשים שמרוויחות פחות כסף לחודש ושבשבילן מטפלת תנגוס להם נתח משמעותי מהמשכורת- לא יקבלו שום תוספת לשכר. אני לא מבין על מה האירגונים הפמיניסטיים נלחמים. החוק הזה לא יעודד שום אישה לעבוד. אישה שמציעים לה 7 אלף ש"ח בחודש תקפוץ על העבודה גם היום, בלי תוספת הכסף מהמדינה. אבל דבר כזה הוא נדיר. הצעת החוק תיטיב רק עם הנשים שכבר עובדות ושיכולות בלי בעיה לממן לעצמן מטפלת.
אבי | 13.07.09
15.
פקידי ממשלה רמאים - שמני מזוז יתבע אותם לדין, עכשיו ומיד
שמני מזוז יורה במיידי לחקור את הפקידים הללו - לבצע הכל ומיד כדי שיהיה לזה איזהשהו אפקט מרתיע. אחרת - אנה אנו באים ? מר מזוז, האם תחכה שמישהו יגיש תלונה או שתורה למשטרה לעשות מעשה ועכשיו ? ולגברת חוטובלי - המהירות , מהשטן. עכשיו תדאגי שישלמו מייד למטפלות במעונות של משרד הרווחה , אחרת גם אם יקימו מעונות (מה שאני לא מאמינה) לא תהיינה לך מטפלות מוכשרות למעונות. ובכלל ממה את מרוצה - מ-2012 ????????????????????
שושית | 13.07.09
14.
ומה עם הגברים שמטפלים בילדיהם ?!?!?!?!?!
אני גבר גרוש שמשקיע את נשמתי בילדתי המדהימה בת 4 ,משלם מזונות כמו מטומטם, כי חצי מהזמן הילדה אצלי ואני בשמחה מוציא אלפי שקלים בחודש לגידול שלה, גרושתי גרה בפנהאוס עם בעל חדש ועוד ילדים. אני חי בצמצום כדי להעניק לילדה הכל אצלי וגם לשלם מזונות. אבל את נקודת הזיכוי וכ' תקבל רק גרושתי. מדינה מטומטמת.
 | 13.07.09
13.
מנותקים מהעם
המחוקקים וארגוני הנשים מנותקים מהמציאות. רוב הנשים בישראל מרוויחות שכר מינימום ופחות מזה. הן, שצריכות לצאת לעבודה ולהילחם על כל שקל תוספת למשכורת כדי להתקיים לא יראו אגורה שחוקה. עד היכן מגיעה האטימות והרוע - נשים מסכנות אלה פשוט שקופות לאנשים שבראש הפירמידה.
דוד | 13.07.09
12.
כל הכבוד לשדולה שלא הסכימה להתפשר מול הנתונים ויוצאת למלחמה מול הפקידים
אגב ציפי, זה מה שבוחרייך מצפים ממך. אני לא בחרתי בך אבל בתור אחת שאחראית על קידום נשים אני מחשיבה אותך אחראית לרווחה האישית שלי ושל שאר האמהות העובדות בין היתר ולא רק למיח"צנת כל מיני דברים שנשמעים טוב בדרך לתפקיד הפוליטי הבא.. פקידי האוצר צריכים להיות מחוייבים בהצגת נתונים נכונה ואמיתית בכדי שמקבלי ההחלטות יקבלו החלטות נכונות. אולי באמת צריך להחליף את האנשים שחושבים שהם צריכים להשפיע על מדיניות מכסא הפקיד ולהריץ אותם לכנסת... שם מקומם
הדס | 13.07.09
10.
עושים מאיתנו צחוק..
מעון / מטפלת עולים 2000 ש"ח , במקרה הטוב , לכל ילד. אם יש שני ילדים משלמים 4000 , שלושה 6000. מתכננים להחזיר לנו כמה מאות שקלים? 400, 500 ש"ח זה בערך 10% מההוצאה. זה רק אם את מרוויחה משכורת גבוהה מאוד... כדי לעזור ולשנות באמת, שיחזירו לפחות 50% מההוצאה. בקיצור, צוחקים עלינו.
בת גליל  | 13.07.09
9.
המימסד לא ישר
מוסדות הממסד בישראל לא ישרים,דרכם עקלקלה,נתוניהם שקר ומרמה זה רבות בשנים. אזרחי ישראל נאלצים לחקות את דרכי הפעולה של הממסד על מנת לשרוד בעולם עקום ופתלתל שהתחמן מודל לחיקוי והישר פראייר.מדינה בה הפושע מזוכה והטועה נענש. הגנב שמח והעובד רעב ללחם. מי יתן ונביא לשינוי אמת.היש תקווה? הלזו כמהה נפשינו? איכה נדריך ילדינו??
ציון | 13.07.09
8.
פקידי האוצר "מסבנים" את חברי הכנסת, ולא מהיום
מדהים איך חבורת חוכמולוגים שיושבים באוצר וחושבים שהשמש זורחת להם מהת*ת, משקרים, "מעגלים פינות", חושבים לטווח קצר וגורמים לנזקים עצומים למדינתישראל (כמו למשל בביטול ההקצבה לבניית מתקני התפלה לפני כמה שנים) - ואף אחד לא עוצר אותם ולא מעמיד אותם במקומם.
בעל נסיון | 13.07.09
6.
לפטר מיידית את הפקידים הנוכלים האחראים להטעיה
פקידי הממשלה הם העיניים והאוזניים של שרי הממשלה והכנסת. על סמך הנתונים שהם מביאים מתקבלות החלטות חשובות המשפיעות על כל הציבור בארץ. הטעיה מסוג זה יוצרת מצב בו הפקידונים מנווטים את החלטות הממשלה כרצונם, וזאת מבלי שאיש בחר בהם. רק נקיטת יד קשה נגד האחרים, תבהיר לפקידים אלו את מקומם האמיתי.
דני | 13.07.09
5.
כל הכבוד לרשות המיסים!
יש צורך לצת מהקיבעון שלמדינה יש כסף והיא יכולה לתת כמה שהיא רוצה. אני בעד הקלות במס ואפילו גדולות! אבל, ההקלה במס צריכה להיות לכולם ולא למגזר התורן שמגיע לו. מה עם הקלה למי שקורע את התחת, לא מצא אשה וגם משתכר פחות מ8000?? למה אין לו שדולה?? אינסוף הקלות לחקלאים/דוסים/עיירות פיתוח/מבוגרים/סטודנטים ( מחק את המיותר)... כל הכסף הזה מגיע מהכיס של שאר הציבור. כל "הטבה" או "מתנה" מהמדינה אומרת בהכרח פחות כסף לעובדים הלא מקומבנים. ואל תגידו שיש מספיק כסף כי יש יותר מדי שרים או שנותנים אותו לבעלי ההון. זה אמנם נכון ונראה אתכם נלחמים שייקחו מהם ויחזירו את הכסף לשאר הציבור. אבל בינתיים האזרח הפשוט משלם עוד ועוד מיסים.
אלי | 13.07.09
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת