אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עובדי נורטל: לבטל את ההחלטה לעבור לשבוע עבודה מקוצר

27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

26.
הכל או לא כלום
בחברה של שמור לי ואשמור לך אין מצב שתהיה אחווה הדדית,הרי המקורבים נשארו ומי שלא ,אלך מזמן .ןמכיוון שכל אלה שיש להם קשרים ב"דרגים הגבוהים" כל כך בטוחים שישארו כי משהו שומר להם על ה.... רוצים לאכול את העוגה לבד. אותם אנשים גם לא עשו כלום ולא היתה להם עבודה אך המשיכו לשמור עליהם כעל אתרוג לדאוג לפרנסתם להעביר למחלקה אחרת ולפטר את אלה שביצעו מלאכתם נאמנה לאורך השנים. נראה לקוח מסרט ישן? לא- לקוח מסרט רע ואפילו רע מאד לסרט קוראים -נורטל. כאשר 33 עובדים פוטרו אף אחד לא דן איתם באופציה אחרת לומרות שהועלו הצעות במהלך השימוע-כן אותו שימוע אומלל שאמרו שיחזרו בתשובה ועד היום לא חזרו. וכמסורת ארגונית של חוסר פירגון השמצות ודאגה לי ולעצמי בחברה שמספר המנהלים עולה על מספר העובדים מדוע שיחשבו על הכלל? די לגועל לתאווה ולשמור לי ואשמור לך.
נפגעי נורטל | 26.07.09
25.
די להתלהמות - צבועים שכמותכם
אין לכם בושה ! איך אתם מעיזים להטיח אשמה של בטלנות על הקבוצה שמיוצגת ע"י עו"ד סטריקובסקי מיוצגים בה יותר מ40 איש (כולל מפוטרים- שהחברה עדיין חייבת להם כסף) מי שפוסל - במומו פוסל, הבטלה והשעמום נוזלת מהתגובות המכוערות שלכם. רובכם מרווחים משכורות עתק ולא עושים כלום חוץ מלזרוק כמו כלבים לרחוב את אלה שנתנו את הנשמה עבורכם .ועד היום לא שילמו להם מה שמגיע להם. אלה שבשטח מביאים את הפרנסה עבורכם - תתביישו . החזירות ותאוות הבצע שלכם עוברת כל גבול. בסה"כ הנאמן חוסך כדי שיוכל לשלם לנושים כולם מה שמגיע להם , הגיע הזמן שגם אתם תתרמו משהו למאמץ , ותפסיקו לדרוך על האנשים שבזכותם אתם עדיין עובדים ומקבלים משכורות עתק. (גם עם 20% פחות תגמרו את החודש עם עודף) אם הייתם שווים משהו בשוק כבר הייתם מוצאים עבודה ועוזבים את נורטל, אבל כנראה שאתם חזקים בדיבורים ולא בעזרה הדדית,ודאגה ל 15 אחים שמביאים לכם פרנסה ואמורים היו להזרק לרחוב ללא פרנסה ובזמנים קשים כמו היום. צודק הנאמן , ואני בטוח שגם השופטת בסופו של דבר תאשר את המשך הסדר של 4 ימים, עד סיום הקפאת ההליכים . תגידו תודה שאין פיטורים !!! בכל מקרה גם ב 4 ימי עבודה חצי מהיום אתם מגרדים את ....
רואים את הפרצוף האמיתי שלכם בושה וכלימה  | 26.07.09
23.
עודד אמר- יוצאים לחופש
אחים שלי מה שלומכם? עובדים קשה? רצים אחרי לקוחות? מספקים פרויקטים? עודד אומר - אתם פראירים. תראו איזה הסכם מדהים חתמתי - 20% הורדת שכר תמורת המשך צפיה בערוץ החיים הטובים. אז שיהיה לכם סוף שבוע ארוך ורגוע ואם ישאלו אותכם כיצד יש לכם זמן פנוי בימי ראשון תענו בפשטות - עודד אמר יוצאים לחופש. להתראות אחים יקרים שלי.
עודד "סונול" | 19.07.09
21.
עודד אמר- יוצאים לחופש
אחים שלי מה שלומכם? עובדים קשה? רצים אחרי לקוחות? מספקים פרויקטים? עודד אומר - אתם פראירים. תראו איזה הסכם מדהים חתמתי - 20% הורדת שכר תמורת המשך צפיה בערוץ החיים הטובים. אז שיהיה לכם סוף שבוע ארוך ורגוע ואם ישאלו אותכם כיצד יש לכם זמן פנוי בימי ראשון תענו בפשטות - עודד אמר יוצאים לחופש. להתראות אחים יקרים שלי.
עודד "סונול" | 17.07.09
18.
תגובה ל 9, ורדה אנו סומכים עליך
אני מאמין שיש חוק במדינה ויש לי אמון ביושרה של השופטת, היא כבר תדאג לטפל בהם כך שהתנהגות כזאת של הנאמנים לא תעבור בשקט, כך שאף נאמן אחר לא יחשוב לבצע תרגילים כאלה על בית המשפט ועל העובדים שעבדו קשה במשך כל שנות נורטל להצלחת הפרוייקטים 7 ימים בשבוע 24 שעות ביממה. וגם כעת עדין עושים הכל כדי לשמר את החברה ולקוחותיה
נאמנים נמאסתם | 17.07.09
16.
תגובה ל14
נראה שאתה שייך לקבוצה של המנהלים שמרוויחים הון ונוגסים בכל כוחכם בחברה עד למותה הקרוב ורוצים לחלוב את הפרה עד שתמות ...אוי הורידו לכם 20 אחוז בשכר -אין אנטריקוט יותר תעברו לקבב ....גם ככה השומן יהרוג אותכם ... מצאו עבודה כמו שאיימתם לעזוב ...לוזרים בגללכם אנחנו נראים ככה !! ואגב שכחת לספר שאנחנו לקחנו עורך דין אתם הייייתם שפנים ונשארתם בצד -עכשיו אתם מבקשים שנממן את משכורת ה"רעב" שלכם....יאללה תסתפקו במה שיש ובהצלחה לכולנו ...
בדוק | 17.07.09
9.
מדוע הסכימה קבוצת עובדים קטנה ושולית להצעת הנאמנים?
הגיע הזמן לספר את הסיפור האמיתי: על מנת לקבל אישור מהיר לביצוע הקיצוץ ובמטרה להטעות את בית המשפט לחשוב שהבקשה היא בהסכמת העובדים, הציעו הנאמנים לקבוצת עובדים קטנה ושולית (מיוצגים ע"י עורך הדין דורון סטריקובסקי) חסינות כנגד פיטורים בתמורה לקיצוץ יום בשבוע. כך בתמורה לנזיד עדשים שכנע דורון את עובדיו לחתום על ההסכם בתמורה לחודש וחצי חסינות. עצו רצו הנאמנים כששללם בידם והגישו לביהמ"ש בקשה בהסכמת העובדים לקיצוץ יום עבודה בשבוע,תוך ניצול ציני של היעדרותה הממושכת של ורדה מאולם בית המשפט והשגת הסכמתה למהלך ע"י ביצוע מעשה המהווה תרמית לכאורה. זאת דרכם של הנאמנים - הטעייה, סילוף האמת ופעילות מתמדת לדיכוי העובדים. נאמנים - התפטרו! די, גרמתם מספיק נזק.
גשש בלש | 16.07.09
8.
הנהלת החברה התנגדה למהלך - כל האמת
הנהלת החברה בראשות המנכ"ל, סורין לופו, התנגדה ועדיין מתנגדת למהלך של מעבר לשבוע עבודה מקוצר. הדבר מנוגד למדיניות התאגיד בכל העולם ויביא לפגיעה אנושה בתוצאות העסקיות של הסניף הישראלי. צעקותיו של סורין על מר פילוסוף (הנאמן) כנגד המלך המטופש נשמעו היטב לאורך המסדרון. חבל שגם במקרה זה מוסרים הנאמנים תגובה המסלפת את האמת ומנותקת מהעובדים. בכבוד רב, נורטל ישראל ההנהלה הישראלית
נציג הנהלת החברה | 16.07.09
7.
כבוד השופטת - רומסים את העובדים
לא ייתכן שפעם אחר פעם, העובדים משלמים את המחיר. האם העובדים הם אלו שצריכים לשלם לנושים? זהו אבסורד! הנושה הכי גדול זאת נורטל העולמית והחוב אליה פיקטיבי! מלבד זה, ישנן עשרות דרכים לקצץ בהוצאות ללא פגיעה בעובדים כולל משכורת הנאמנים. יש כסף בקופה, אין צורך לקצץ יום עבודה או לפטר עובדים. הקופה מלאה לא בגלל הנאמנים אלא בגלל העובדים שעושים מעל ומעבר למצופה בכדי שהקופה תתמלא והלקוחות יהיו מרוצים. איך לקוח יסכים שיורידו לו יום בשרות? זהו מתכון בדוק לכישלון. כנראה שהנאמנים מרוויחים אחוזים מהיתרות בקופה והכל על חשבון העובדים! הנאמנים משמינים והעובדים מרזים, עורי כבוד השופטת!
העובד שנרמס | 16.07.09
6.
מסכנים הנאמנים הם באו רק לעשות כסף על חשבון העובדים.
השם של הנאמנים חייב להשתנות לשודדים, במהלך הקפאת ההליכים הם טענו במספר אספות לעובדים "אנחנו דואגים לעובדים על תדאגו תמשיכו לעבוד ולהביא מזומנים והגדילו את הקופה" והעובדים האמינו, וכך עשו. כאשר התקבלו מספר החלטות נגד העובדים הם הצטדקו כי זה לא הם זאת ורדה אלשך היא הרעה הם הטובים והמסכנים, היום נגלה לכול הנאמנים הם שודדים את כספי נורטל והעובדים ומשרתים רק את צרכיהם לטובת החיים המדושנים שלהם.
50 שיודיעים | 16.07.09
2.
כשהנאמנים משמינים העובדים מרזים
בהתאם לדיווחי הנאמנים לבית המשפט נורטל ישראל נמצאת במצב פיננסי איתן ויציב. ראו זה פלא ואך לפני כחודשיים דרשו הנאמנים מקופת החברה תשלום של 212,000 שקלים עבור"תוספת מאמץ מיוחד". כעת, ללא הנד עפעף, הם מקצצים לעובדים 20% מהשכר כדי להגדיל את הקופה אותה ניסו אך לפני חודשיים לרוקן. האין כאן מקרה קלאסי של חוצפה ועזות מצח ללא גבולות?
גרגמל | 16.07.09
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת