אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לא רק עזריאלי ומלחה - H&M תיכנס לארבעה קניונים נוספים

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
קודם כל, מי שחושב שמגיעים לעזריאלי
30,000 לקוחות ביום-חי בסרט. אולי בחופש הגדול יש יותר לקוחות אבל בשאר החודשים הקניון פשוט מת! (בעיקר במוצאי שבת בחודשי החורף). קניון רחובות, למרות גודלו, הרבה יותר מצליח. ולא צריך לשלם על חניה:) דבר שני- בחו"ל המחירים יחסית זולים אבל כשהרשת תגיע לארץ תהיו בטוחים שאנחנו נשלם הרבה יותר. ככה זה תמיד. חוץ מזה, בגלל ההתלהבות הראשונית כולם ירוצו לקנות משם בגדים וילבשו את אותו הדבר. אז מה זה בכלל שווה?!
אז מה? | 19.07.09
13.
תדאגו לרשתות שנלחמות על השארותן בקניונים
כולם שוכחים שאת רוב הקניונים מאכלסות רשתות אופנה ישראליות שהן אלה שמייצרות את תנועת הקונים בקניונים אבל מעולם לא קיבלו סנט אחד על השתתפות בפינוי דיירים בקניון אפילו לא גרייס בשכירות .משפחת חורש אם עדיין לא חתמתם לא מאוחר להוריד עוד כמה דולרים למטר
מהרשתות השורדות | 19.07.09
5.
1 צודק, אבל עדיין, צריך להחרים אותם בגלל שמעיפים קולנועים
מה שלא יהיה ה H&M הזה, צריך להחרים אותו (לפחות בקניון מלחה). נכון, רב האולמות שם די עלובים (דרך אגב, לפני שנה הם היו עלובים יותר - איכות הסאונד קצת השתפרה), אבל עדיין שווה ללכת לסרט שם מפעם לפעם. וצריך ליצור הרתעה - מי שיעז לבוא במקום בתי קולנוע, שישלם על כך מכיסו!
 | 19.07.09
1.
כמה דברים
1. הקולנוע של גלובס (בקניון מלחה לפחות) הוא בושה וחרפה של זוהמה ואיכות תמונה (וסאונד) מחורבנת. לא פלא שזה נסגר לבסוף. 2. הקולנוע במלחה בהחלט לא נמצא "בקומה הראשונה לחניון", או מה שלא התכוונתם לכתוב שם. 3. טוב שלא סיפרתם מה מוכרת החברה הזו H&M. אמנם נשארנו עם מספר פרטי מידע לא מעניינים כמו כמה חנויות יש לזה בעולם וכמה עובדים בהם ושזה שוודי, ושהנציג בארץ זה טויוטה - וזה מידע ממש חיוני.
מבקר בקניון | 19.07.09
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת