אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בלעדי: קבוצת רכישה ראשונה לבניין יוקרה בשוק הפשפשים

47 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

47.
אני מציע לכל מתעניין לפנות אלי כדי שאספר לו על נסיוני העגום עם טי.ג'י.איי
אני מושקע בשני פרוייקטים של טי.ג'י. איי., אני מציע לכל רוכש לפנות אלי לפני החלטה על השקעה בחברה זו, כמו כן אני קורא לאלו כמוני שכבר מושקעים, לפנות אלי ולהתאגד כדי לנסות ולהציל חלק מכספנו.
גיא יוסף | 04.02.10
39.
סכנה
כאחד שמכיר את החברה,צריך להיזהר כי הם לא מקימים את מה שהם מבטיחים, היום עשרות או מאות משקיעים בקנדה,תאילנד ,רומניה,קוסטה ריקה שמו את כספם ללא אפשרות לדעת מה קורה, בקיצור אחלנו אותה,ורק דרך בתי משפט,נוכל להוציא חלק מכספנו. הנכסים שנמכרו לנו נמכרו בעוד תוספת שמנה וכיום המשכנתה לא מכסה את שווי הנכס.טוביהו ושרון שאטי וחבר המשווקים וכל החבורה פשוט עובדים עלינו. רק דרך התארגנות בכל נכס ונכס נוכל לעשות משהו,רק על ידי הפגנה במשרדים שלהם,או כתבות בגלובס שישהיו אמיתיות נדע את האמת.רק חקירה במחלקת הונאות תביא להפסקת אובדן כספנו או שזה כבר מאוחר. חברה כזאת עושה עלינו סיבוב ואנחנו נישארנו ללא כלום. אז צריך להתארגן ולקים ועד של קורבנות טי.גי.איי.
יעקוביאן | 02.08.09
35.
למגיבים כמו מספר 2 הציני
אין לך שום דרך לדעת אם יגורו שם ערבים או בודהיסטים ממרוקו אבל מה אכפת לך לרשום תגובה צינית, זה ספורט פופולרי עכשיו. ומה הקשר ללהוזיל את מחירי הנדל"ן, אתה יכול לרכוש בית כמה מאות מטרים משם ביפו או בבת ים במחירים מאוד עממיים, אז למה זה משנה לך שבונים שכונות יקרות. אתה רוצה שישפצו בניינים עתיקים ואז ימכרו במחירים נמוכים ועממיים. לא חסרות דירות זולות באיזור המרכז, ברמלה, לוד, באר יעקב. וכן, גרים שם גם ערבים, שאותם אתה כמובן סופר.
רון | 01.08.09
31.
מחיר הוגן עסקה טובה
לכל אילו ואלה שחושבים שיש סיכוי למצוא דירה חדשה בבניין חדש בתל אביב במקום סביר במחיר של 13 א' ש"ח למ"ר טועה , מי שרואה קדימה אכן יפו זה המקום הבא הושקעו מאות מיליונים על ידי העירייה לגבי המיקום ספציפי שוק הפישפישים הפך וימשיך להיות המקום המבוקש ביפו שימו לב זה זמן נכון להשקעה טובה בנדלן מניסיון אני הראשון שקראתי את המפה לגבי שנקין פלורנטין נכון להיום זה מומלץ בהצלחה לכולם מאיר
מאיר | 31.07.09
16.
סלחו לי, אולם לא הבנתי מה "יוקרה" בבניין הזה?!?
הבניין מכוער, לא ראיתי שם חנייה, וגם אם יש בטוח השכנים יתפסו לך אותה. תחבורה בעייתית! רק לצאת מהבית שם אתה נתקע בפקקים נוראיים. אל תבינו אותי לא נכון, אני מאמין בפיתוח של יפו, אולם המחירים צריכים להיות בהתאם. אל תדחפו לי "פשפשים" בעטיפה של "כאילו יוקרה". רוצה בניין עממי, 3 חדרים בדרום ת"א - כדי שאוכל להרשות לעצמי לקנות דירה.
 | 30.07.09
9.
חלום הדיור הולך ומתרחק ממני...
ככה, בלי לשים לב, הפכנו להיות מדינה של עשירים. סליחה, מדינה שצריך להיות עשיר כדי לגור בה. מאיפה אפשר להביא מיליון שקל בכדי לגור בגוש דן? ושכבר בונים בניינים, אז זה לעשירון העליון. המדינה כבר לא בנתה דיור ציבורי או דיור לעולים / זוגות צעירים כבר עשרים שנה.
חן | 30.07.09
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת