אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

היממה האחרונה של ערוץ 10? הערכות: מכרז חדש - בלתי נמנע

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
לפרסם מכרז וכמה שיותר מהר ! מספיק כבר עם הסאגה הזו ! מגיע לישראל ערוץ חדש !
לא מדובר על סגירת ערוץ טלוויזיה אלא על העברת המושכות לידיים אחרות כדי שתהיה כאן טלוויזיה טובה יותר - זכיין שיעמוד במחוייבויות שלו. צריך להתקדם בהליך ולא לשים מקלות "בנסיונות למצות את המו"מ". ואגב, מתי בוחרים כמה מועצה חדשה ???
משה בן חיים | 02.08.09
12.
יאלה, הגיע הזמן לסגור את הערוץ הזה. הוא נראה כמו תחנת סטודנטים. כל כך חובבנים שם.
אני לא יודע איך מפרסמים משקיעים שם עדיין. הכל נראה כל כך חובבני. מהדורת החדשות כל כך לא משדרת אמינות. כל מיני יוצאי גלצ נהיים לי שם כתבים. הכי עלובים היו אלה שרצו מערוץ 2 וניסו להיות מגישי על...
מאיר בעל הנס | 01.08.09
8.
אוהב את ערוץ 10 אבל חייבים לצאת למכרז
ערוץ 10 מספק אלטרנטיבה לערוץ 2 אך הוא מנוהל בצורה כל כך שערורייתית שהוא חייב להיסגר ולהחליף בעלים והנהלה. הערוץ הזה עושה הכל יקר מדי ומבצע כל כך הרבה טעויות שהוא לא מספק את האלטרנטיבה שאנו ראויים לה. הערוץ הזה צריך לקצץ ב-50% את שכר הטאלנטים בחדשות ולהתחיל לשדר תוכניות בעלויות שפויות (כמו שבערוץ 2 שמים קומדיות קלילות בלילה בעלויות אפסיות ומצליחים להרויח), לשלם סכומים הגיוניים למשדרי ספורט שיחזירו את העלות, לשלב רכש טוב, הפקות מקור ושעשועונים ולהיפטר מרצועות השידור שמגבילות את כל לוח המשדרים (ליאור שליין, גיא זוהר ולילה כלכלי) ומונעים פיתוח של תוכניות. אם יעשו את כל זה הערוץ יוכל להוות אלטרנטיבה טובה ויחזיר את כל השוק הזה לרווחיות. ואני אומר את כל זה למרות שלפני חודשיים התנתקתי מהכבלים בשביל החבילה הדיגיטלית וערוץ 10 יחסר לי מאוד בתקופה הזו.
כלכלן | 01.08.09
5.
הערוץ לא רלוונטי , לא מהווה אלטרנטיוה רצינית ל2 ברוב זמן הרייטינג ( 21 - 24 )
הערוץ חוץ אולי מאמנון לוי לא מהווה אלטרנטיוה כלשהיא ל 2 אם אני הרגולטור - הייתי מזמן שם את המפתחות ומשנה את שמי , לחצי שנה הייתי שם בשעות האלה רק סרטים וסידרות דרמה ומתח , ובזמן הזה עושה חשיבה מחדש על הפיתרון , כי עכשיו כואב הלב איך הערוץ מנסה לעשות תוכניות שייתחרו ב 2 ומבזבז מאות מיליונים של הברון מימן ,
רם | 02.08.09
1.
ערוץ בזבזני
הערוץ הזה משלם-100,000 ש"ח למגיש חדשות???לחזאי?????.למה אני צריך לממן אותו???למה המדינה?????אם זה המצב שיפשוט רגל,ויקרוס.ובאותה הזדמנות שחררו אותנו מהתוכנית המטופשת "קאוצינג בלילה" עם ליזת פוגל ,שאולי היא היחידה שכנראה נהנית,ומבינה על מה מדברת. ותפסיקי לנפנף בידיים.זה מעייף.
אליפז העיראקי | 02.08.09
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת